Mam Talent! 15 – nadchodzi pierwszy odcinek!

26 lutego 2024

Najbardziej spektakularne show w Polsce wystartuje ponownie już za kilka dni! W najbliższą sobotę 15. edycja programu „Mam Talent!” zadebiutuje na antenie TVN oraz w Playerze. Kto tym razem zachwyci jury oraz publiczność swoim talentem? Jest o co walczyć – na zwycięzcę czeka przepustka do kariery oraz czek na 300 000 złotych.

W pierwszym odcinku 15. edycji „Mam Talent!” zobaczymy 11 robiących wrażenie występów. Na scenie zaprezentują się miedzy innymi wyjątkowi wokaliści, akrobaci czy iluzjoniści. Nie zabraknie także sportowych emocji – publiczność obejrzy bowiem popisy na deskorolce czy BMX-ie. W odcinku pojawią się też niesamowite występy taneczne – zarówno te solowe, jak i zespołowe. Jest o co walczyć – ci, którzy zasłużą na potrójne „TAK” usłyszane od jury, będą mieli szansę powalczyć o udział w odcinkach na żywo, a następnie – w wielkim finale.

1 odcinek 15. Edycji programu „Mam Talent!” zadebiutuje już w sobotę 2 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN oraz w Player.pl.  

Opisy wszystkich uczestników pierwszego odcinka dostępne są w załączeniu. 

ZDJĘCIA

 

 

Kontakt

Agata Laskowska

LEGO Masters, Mam talent, Ugotowani w parach, TVN Style, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID