Wielkanoc z „Dzień Dobry TVN”

28 marca 2024

Już w najbliższą sobotę na widzów „Dzień Dobry TVN” czeka świąteczna niespodzianka. Redakcja programu przygotowała wyjątkowe wydanie, w którym wezmą udział wszyscy prowadzący. Nie zabraknie tematów związanych z Wielkanocą oraz ciekawych gości, którzy opowiedzą o świątecznych tradycjach w swoich domach. Specjalne wydania programu będzie można obejrzeć również w Wielkanocną Niedzielę oraz Poniedziałek.  

Zbliżająca się Wielkanoc to doskonała okazja, by wspólnie ze wszystkimi prowadzącymi „Dzień Dobry TVN” rozpocząć świąteczny weekend. Już od samego rana w sobotę w kawiarence na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej zostanie przygotowany specjalny warsztat, w którym najmłodsi będą mogli malować pisanki. W studiu Dorota Wellman i Szymon Czerwiński zajmą się przygotowaniem wielkanocnych potraw i opowiedzą o kulinarnych tradycjach w swoich domach.  Jak święta spędza się na Teneryfie zdradzi natomiast widzom Marcin Prokop. Reporterzy „Dzień Dobry TVN” sprawdzą również między innymi skąd wzięły się dobrze znane świąteczne zwyczaje i jak Wielkanoc spędza się na Podlasiu. Wśród zaproszonych do studia gości będą sportowcy, którzy porozmawiają o tym czy w święta chociaż na chwilę rezygnują z towarzyszącej im na co dzień dyscypliny. Na kanapie zasiądą Anita Włodarczyk, Julia Szeremeta i Robert Korzeniowski. O męskim spojrzeniu na spędzanie świąt opowiedzą Jan Wieczorkowski, Marcin Bosak i Tomasz Sapryk. Ponadto tego dnia, specjalnie dla widzów „Dzień Dobry TVN”, Anna Dymna opowie o swoich przygotowaniach do Wielkanocy, a Krystyna Janda odsłoni kulisy imponującej kariery. 

Nie zabraknie również przedświątecznych emocji. Prowadzący będą mogli popisać się zdolnościami manualnymi lepiąc baranki z masła. Efekt końcowy oceni Marcin Prokop.  O tym kto wypadnie najlepiej widzowie będą mogli przekonać się już w Wielką Sobotę w „Dzień Dobry TVN”! 

zdjęcia do pobrania

Kontakt

Katarzyna Michalak

HBO Max, Odwilż, Niezwykłe Stany Prokopa, Dzień Dobry TVN, Top Model