TV Puls w ofercie Playera

9 maja 2024

9 maja br. oferta Playera, najpopularniejszego lokalnego serwisu VOD, poszerzyła się o kanał TV Puls, należący do Telewizji Puls. Dostęp do stacji telewizyjnej zyskają wszyscy użytkownicy serwisu, w tym korzystający z uruchomionej w styczniu strefy bez opłat.

TV Puls to pierwszy ogólnopolski kanał naziemny spoza portfolio Warner Bros. Discovery w Polsce, który zasili ofertę Playera. Udostępnienie TV Puls w ramach katalogu kanałów TV dostępnych na platformie VOD zwiększy różnorodność bezpłatnej oferty programowej Playera.

Wprowadzenie darmowej strefy w Playerze na początku tego roku to dowód na to, że chcemy zapewnić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp do najlepszej rozrywki. Rozszerzenie oferty kanałów naziemnych o TV Puls to kolejny krok w tym kierunku. Naszym celem jest uczynienie oferty kontentowej Playera jak najpełniejszą i najbardziej atrakcyjną dla widza. Realizujemy ten cel między innymi poprzez współpracę z naszymi Partnerami. Bardzo się cieszę, że kanał Telewizji Puls dołącza do grona dostawców treści dostępnych w Playerze – podkreślił Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Nasi Widzowie mogą oglądać TV Puls w Playerze nie tylko na telewizorach, ale również na urządzeniach mobilnych i poza domem. Cieszymy się, że nasza oferta jak m.in. znane i doceniane seriale czy hity filmowe będą dostępne dla użytkowników jednego z największych serwisów wideo na życzenie. Telewizja Puls zaczyna prace nad ofertą programową na jesień, przyglądamy się m.in. nowym formatom – tak, aby zapewnić naszym Widzom jak najlepszą, jakościową rozrywkę – powiedział Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls.

***

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, nadawca ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls iPULS 2 z pasmem Puls Kids. W zasięgu TV Puls znajduje się 34 mln widzów, a PULS 2 – 33,5 mln widzów (kwiecień 2024; All 4+).Telewizja Puls gwarantuje znakomitą rozrywkę dla każdego. W ofercie programowej obu kanałów znajdują się m.in.: hity filmowe, seriale, światowe animacje, produkcje własne (m.in. seriale: „Lombard. Życie pod zastaw”, „Dzielnica strachu”) oraz transmisje z największych wydarzeń rozrywkowych. Nadawane w ramach PULS 2 pasmo Puls Kids prezentuje najpopularniejsze seriale animowane od wiodących producentów i dystrybutorów. W czasie trwania Puls Kids, kanał PULS 2 jest liderem w grupie 4-12. Telewizja Puls jest laureatem czterech Telekamer oraz prestiżowej Złotej Telekamery za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Pięć Telekamer, w tym 25-lecia, zdobył w swojej kategorii serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Dwie Telekamery otrzymała również „Dzielnica strachu” - dla Najlepszej Aktorki i Najlepszego Aktora. Telewizja Puls współpracuje z największymi międzynarodowymi wytwórniami i krajowymi dystrybutorami kontentu jak m.in.: The Walt Disney Company, Warner Bros., NBC Universal, ViacomCBS, Sony Pictures Entertainment, Monolith Films, SPI Intl. czy Kino Świat.

Player to najbardziej uniwersalny lokalny serwis VOD w Polsce. Posiada najszerszą ofertę treści na rynku: filmy, seriale, programy rozrywkowe, dokumenty, sport, informacje. Produkcje tworzone pod marką Player Original stały się już synonimem najwyższej jakości („Skazana”, „Klara”, „Pati”, „Behawiorysta”, „Szadź”, „Nieobecni”, seria o Chyłce). W pakiecie znajduje się ponad 300 najlepszych filmów - kultowe produkcje oraz hity prosto z kina w ofercie na życzenie. Serwis oferuje również całe sezony i najnowsze odcinki ulubionych programów - wybrane z nich w prapremierze - wcześniej niż w TV. W Playerze można również oglądać ponad 50 kanałów telewizyjnych na żywo z możliwością przewijania i kontynuacji oglądania, a także aż 16 kanałów TVN nowej generacji.

Kontakt

Małgorzata Dębińska

Corporate Communications Junior Manager


Katarzyna Issat

Corporate Communications Senior Director