Trzymający w napięciu serial „Typ: Zabójca” od dziś w serwisie HBO Max

22 lutego 2024

Co by było, gdyby twój prześladowca był jedyną osobą, która może uratować ci życie? W takiej sytuacji znajduje się Ingrid Lewis, bohaterka nowego serialu „Typ: Zabójca”. Wielowarstwowa fabuła, nieprzewidywalne zwroty akcji i trzymająca w napięciu tajemnica gwarantowane! Już od dziś w HBO Max można oglądać wszystkie odcinki serialu.  

Serial „Typ: Zabójca”, oparty na książce Jane Casey, przedstawia wielowymiarową relację między wpływową prawniczką Ingrid Lewis a jej klientem Johnem Websterem, odnoszącym sukcesy biznesmenem. 

Twórcy pokazują jak ich relacja rozwija się na przestrzeni czasu, sięga elektryzującej przeszłości i odżywa w teraźniejszości. Jak to wszystko się zaczęło? 

Ingrid reprezentowała Webstera w sądzie, gdy został oskarżony o prześladowanie swojej byłej dziewczyny i wygrała proces. Sprawy skomplikowały się, kiedy prawniczka i jej klient potajemnie uwikłali się w związek. Gdy Ingrid chciała go zakończyć wbrew woli Webstera, jej świat nieodwracalnie się zmienił. 

Współcześnie, kiedy Ingrid w końcu staje na nogi, dochodzi do tragedii. Koleżanka i mentorka Ingrid, Belinda, zostaje potrącona na ruchliwej londyńskiej ulicy. Wbrew przekonaniom policji, Ingrid podejrzewa, że nie był to wypadek. Osamotniona i zagubiona bohaterka nie ma pojęcia, do kogo może się zwrócić. 

To nie koniec komplikacji! W życiu Ingrid ponownie pojawia się Webster. Mężczyzna twierdzi, że ktoś chce ją zabić i tylko on może ją ochronić. Ale czy Ingrid może mu zaufać? W miarę jak rośnie liczba ofiar, kobieta stara się odkryć kto jest zabójcą i ocalić swoje życie. 

 

Obsada: Emma Appleton (Ingrid Lewis), Colin Morgan (John Webster), Elliot Barnes-Worrell (Mark Orpen), Kerr Loga (DS Luke Nash), Sara Powell (Belinda Grey), Olivia D’Lima (Suzanne), Nicholas Rowe (Angus Grey), Sophie Stanton (DJ Jill Winstanley) i inni. 

 

Serial składa się z 6 odcinków i jest dystrybuowany przez Sony Pictures Television.  

 Premiera serialu „Typ: Zabójca” już dziś w serwisie HBO Max! 

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

HBO Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Katarzyna Michalak

HBO Max, Odwilż, Niezwykłe Stany Prokopa, Dzień Dobry TVN, Top Model


Maria Majer

Food Network, Discovery Life, TLC, TVN Turbo, Warner TV, HBO Max