"The Traitors. Zdrajcy [odcinek 8]: Dorota na skraju załamania, sekretna eliminacja podczas kolacji

16 kwietnia 2024

Loading the player...

Winę za wydarzenia z ostatniego okrągłego stołu, Dorota bierze na siebie. Wciąż silnie to przeżywa - jej podejrzenia okazały się błędne, przez co z programem pożegnał się lojalny uczestnik - Adam. W nocy też odbyła się kolejna eliminacja. Jaką strategię przyjęły zdrajczynie, Olga i Dominika?

Sandra postanawia rozegrać grę po swojemu. Jest przekonana, że wie, kim jest zdrajca i zamierza przekonać pozostałych o swojej racji. Czy okaże się równie skuteczna jak Dorota? Czy gracze pójdą za jej tokiem myślenia?  

Przed uczestnikami zadanie, w którym przydadzą się umiejętności strzeleckie. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy strzelać będą do celu z kuszy i procy. Jeśli trafią, dowiedzą się jakich symboli wśród porozrzucanych kamieni szukać mają członkowie drugiej części zespołu.  

Po ostatnich burzliwych dniach, prowadząca ma dla graczy ważną informację na temat kolejnych obrad okrągłego stołu. Zawodnicy będą mogli chwilę odetchnąć. Jednak czy wizji spokojnego wieczoru, nie przysłonią nowe wydarzenia? Malwina przygotowała dla zdrajców specjalną, sekretną misję!  

 

Kontakt

Paulina Wajdziak

The Traitors. Zdrajcy, Szadź, Gogglebox. Przed telewizorem, TTV, METRO, Travel Channel