"The Traitors. Zdrajcy" [odcinek 5]: Czy uczestnicy złamali regulamin?

27 marca 2024

Loading the player...

W poprzednich odcinkach z programu odpadło dwóch ulubieńców widzów. Julia, która została potajemnie wyeliminowana przez zdrajców i Robert, który otrzymał najwięcej głosów przy okrągłym stole i również musiał opuścić mury zamku w Mielmont. Pod osłoną nocy, po raz kolejny, swoją pracę wykonywali także zakapturzeni. Czy pozbyli się kogoś, kto ich zdaniem stwarzał największe zagrożenie, czy przyjęli inną strategię? Pozostali gracze dowiedzą się o tym rano! Premierowy odcinek "The Traitors. Zdrajcy" w każdą środę o godz. 21:35 w TVN.

Po śniadaniu uczestnicy wyruszają na kolejną misję, w której do zdobycia jest 12 tysięcy złotych. Ich zadaniem będzie zdobycie 9 puzzli, z których ułożyć mają trzy rebusy. Rozwiązany prawidłowo rebus stanowi wskazówkę dla dwójki uczestników, którzy w trakcie zadania znajdują się w muzeum z setkami pudełek. Tam mają trafić na trzy, na które zostaną nakierowani. Żeby nie było zbyt łatwo, puzzle znajdują się w zamkniętych skrzynkach, a otworzyć je może jedynie specjalny kod. Ile złotych monet trafi dziś do wspólnej puli?

Po ostatnim okrągłym stole, jeden z uczestników wyraźnie odłącza się od reszty grupy. Zawodnicy zauważyli, że przez jego zachowanie, nie są w stanie mu zaufać. Do ostrzejszej wymiany zdań dochodzi również pomiędzy innymi graczami. Chodzi o rzekome spotkanie zdrajców, jednak czy tak naprawdę uczestnicy nie złamali regulaminu? Sytuacja staje się coraz bardziej napięta! Zdrajcy spotykają się po raz kolejny, tym razem Malwina ma dla nich nowe informacje.

Kontakt

Paulina Wajdziak

The Traitors. Zdrajcy, Szadź, Bitwa o gości, Gogglebox. Przed telewizorem, TTV, METRO, Travel Channel