"The Traitors. Zdrajcy" [odcinek 12]: Zbliża się finał!

14 maja 2024

Loading the player...

W ostatnim odcinku z programem pożegnała się Dorota. Pod osłoną nocy, odbyło się też spotkanie zdrajców. Na kogo postawili krzyżyk? Na śniadaniu nie pojawi się jedna z trzech osób z czarnej listy - Justyna, Mikołaj albo Manae. Premierowy "The Traitors. Zdrajcy" w każdą środę o godz. 21:35.

Misja to jedyny moment, w którym uczestnicy mogą zapomnieć o stresującej finałowej rozgrywce. Mogą się skupić się na zarabianiu pieniędzy i cieszyć się, że chociaż przez chwilę mogą grać fair. Tym razem będą musieli pokonać most. Nad nim zawieszone będą worki z pieniędzmi, w sumie wartych 50 tysięcy złotych. Ich zadaniem będzie wejście na niego, zerwanie jednego z wybranych worków i przejście na drugi brzeg. Dla utrudnienia, most jest chybotliwy, wąski i niebezpieczny, a gracze mają pokonać trasę z zasłoniętymi oczami.

Następnie spotkanie czeka ich już przy okrągłym stole. Trzeba się do niego przygotować, potwierdzić sojusze i ustalić strategię. Lojalni zastanawiają się na kogo głosować, a zdrajcy próbują odwrócić uwagę. Przy stole usiądzie czworo lojalnych i dwoje zdrajców. Jeśli w grupie osób, które dotrwają do końca odcinka finałowego, będą sami lojalni, to oni wygrają pieniądze. Jeśli wśród nich znajdzie się zdrajca, zgarnie on całą pulę. Chyba, że zostanie ich dwoje, wtedy będą musieli podzielić się pieniędzmi. Na razie szanse są wyrównane, polowanie na zdrajcę – czas start!

Analizowane jest zachowanie każdej osoby. Gra wchodzi w decydującą fazę, jeden fałszywy ruch może skutkować pożegnaniem się z programem. Jedno jest pewne – na tym etapie pojawią się łzy! "The Traitors. Zdrajcy" w każdą środę o godz. 21:35 w TVN. 

Kontakt

Paulina Wajdziak

The Traitors. Zdrajcy, Szadź, Gogglebox. Przed telewizorem, TTV, METRO, Travel Channel