The Traitors. Zdrajcy [odcinek 11]: Kolejne spięcie z Dorotą!

7 maja 2024

Loading the player...

Zgodnie z zapowiedzią, w trakcie spotkania zdrajców nie doszło do żadnej eliminacji. Zasady funkcjonowania czarnej listy są wszystkim znane – jedna z trzech osób, które się na niej znajdują, kolejnej nocy odpadnie z gry. Tym razem zagrożeni są: Justyna, Mikołaj i Manae. Kogo pozbędą się zdrajcy? Premierowy odcinek w każdą środę o godz. 21:35 w TVN! 

Wśród uczestników widać napięcie, dlatego misja tego odcinka odbędzie się w akademii kulinarnej. Dla rozluźnienia atmosfery, przygotowane dla graczy zadanie będzie należało do tych przyjemniejszych i prostszych. Pod okiem kucharza będą musieli ugotować dla wszystkich uczestników obiad, powodzenie misji zależeć będzie od dwóch osób, które te potrawy mają smakować. Za każdą odgadniętą nazwę, zdobywają pieniądze – do zdobycia nawet 20 tysięcy złotych!

Nieoczekiwanie też Dorota oddali się od Justyny, z którą do tej pory trzymała się najbliżej. Jaka sytuacja wywoła napięcie między uczestniczkami? I czy temat zostanie poruszony przy najbliższym okrągłym stole? Gracze są już wprawieni w grę i mają swoje przemyślenia. Manae rozpoczyna dyskusję przy okrągłym stole – na jej celowniku pojawił się Piotr, a na celowniku Patryka – Dorota. Podejrzenia skupiają się również wokół innego gracza. Kto zostanie wypędzony z zamku? I kogo zamordują w nocy zdrajcy?

"The Traitors. Zdrajcy" w każdą środę o godz. 21:35 w TVN. 

Kontakt

Paulina Wajdziak

The Traitors. Zdrajcy, Szadź, Gogglebox. Przed telewizorem, TTV, METRO, Travel Channel