SGP Niemiec w sobotę na żywo tylko w Eurosporcie Extra w Playerze

16 maja 2024

Po wspaniałych zawodach w Warszawie, rywalizacja o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu przenosi się do Niemiec. W sobotę w Landshut rozegrana zostanie trzecia runda Speedway Grand Prix. Transmisja od 18:30 tylko w Eurosporcie Extra w Playerze.

Po dwóch rundach Speedway Grand Prix na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu jest zwycięzca z Warszawy, Jason Doyle. Australijczyk wyprzedza o sześć punktów rodaka, Jacka Holdera oraz Bartosz Zmarzlika. Polak, walczący o trzecie mistrzostwo świata z rzędu i piąte w karierze na inaugurację sezonu w Chorwacji był czwarty, a w SGP Polski w Warszawie zajął drugie miejsce. Czy na torze w Lansdhut Polak wróci na zwycięski szlak? Transmisja SGP Niemiec w sobotę od 18:30 tylko w Eurosporcie Extra w Playerze. Dzień wcześniej rozegrane zostaną kwalifikacje, które pokaże także Eurosport 2.

Zawody skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. Reporterką w Landshut będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz. Z kolei w studiu prowadzonym przez Piotra Karpińskiego gośćmi będą Piotr Protasiewicz i Rafał Lewicki.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Kontakt

Jakub Żychliński

Eurosport