Powrót Ligi Mistrzów! Mecze Industrii Kielce i Orlen Wisły Płock na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze

13 lutego 2024

Po ponad dwóch miesiącach przerwy najlepsi piłkarze ręczni wracają na parkiety, a mecze Ligi Mistrzów do Eurosportu 1 i Eurosportu Extra w Playerze. W środę stacja pokaże mecz Industria Kielce – THW Kiel, a w czwartek starcie SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock.

Po 10 kolejkach Ligi Mistrzów Industria Kielce zajmuje trzecie miejsce w grupie A. Mistrzowie Polski mają tyle samo punktów, co drugi w tabeli Aalborg. Najbliżsi rywale kielczan są na pierwszym miejscu z przewagą trzech punktów. Szykuje się więc znakomite starcie na szczycie! Mecz skomentują Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych. Wydarzenia w Hali Legionów analizować będą Łukasz Lasia i Grzegorz Tkaczyk.

Sytuacja Orlen Wisły Płock w grupie B jest trudniejsza. Nafciarze zajmują szóste miejsce, ostatnie dające awans do fazy play-off. W czwartek drużyna z Płocka zagra na wyjeździe z broniącym tytułu Magdeburgiem. Mecz skomentują Michał Wszołek i Michał Świrkula.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Kontakt

Jakub Żychliński

Eurosport