"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": Odc 5 - Widowiskowy slackline!

14 maja 2024

Slackline to dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu po cienkiej taśmie. I właśnie na tak niecodzienny pojedynek wyzwie Małgorzatę Kuba Nowaczkiewicz - influencer, który popularność zdobył dzięki występom podczas gal freakfight oraz swojej twórczości w branży muzycznej. Czy rywale będą w stanie utrzymać równowagę i przejść po taśmie zawieszonej na wysokości 40 m czy zrobi się z tego istny cyrk?  Odpowiedź już dziś, w piątym odcinku programu!    

PREMIERA 5. ODCINKA: 14 maja, godz. 21:35, TVN i Player.pl 

Małgorzata podejmie wyzwanie rzucone jej przez Kubę Nowaczkiewicza - influencera, którego Instagramowe konto śledzi około pół miliona followersów. Pomimo popularności w Internecie, świat telewizji będzie dla niego zupełnie nowym doświadczeniem. Jest młody, silny i bezkompromisowy, a jego cel to zwycięstwo. Tak więc oczywistym jest fakt, że Małgosię czeka kolejna, ekstremalna przeprawa! Konkurenci będą próbowali chodzić po taśmie, zamocowanej między dwoma stabilnymi punktami, na dużej wysokości. Taśma choć jest mocno napięta, ugina się pod ciężarem ciała i chybocze na boki. Zapanowanie nad strachem i utrzymanie równowagi w takich okolicznościach będzie arcytrudne!

Przeciwników przeszkoli czołowy polski slackliner i trickliner- Filip Oleksik. Ten nieustraszony człowiek chodził po taśmie nad norweskimi przepaściami, na hiszpańskiej Teneryfie czy na amerykańskich wycieczkowcach! To tam od wielu lat szkoli najlepszych slacklinerów z całego świata. 

Małgosię i Kubę czekają trudne treningi oraz ciągła walka z równowagą i strachem, że każdy, nawet najmniejszy błąd może ich sporo kosztować.  Czy przeszłość baletowa Małgosi pomoże jej w zwycięstwie w tej konkurencji?

Zdjęcia z 5. odcinka

Kontakt

Emilia Waszkiewicz

Porządny człowiek, Detektywi, Kobieta na krańcu świata, Azja Express, Behawiorysta, #BringBackAlice, ITVN, ITVN Extra, Produkcja sesji zdjęciowych