"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": Odc 4 - Kto wygra zawody biathlonowe?

7 maja 2024

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan stanie do rywalizacji z muzykiem, Wojciechem Łozowskim. Czy wokalista okaże się strzelcem wyborowym i świetnym narciarzem, a może będzie jednak cienko śpiewał podczas finału? Odpowiedź już dziś, w czwartym odcinku programu!   

PREMIERA 4. ODCINKA: 7 maja, godz. 21:35, TVN i Player.pl 

Małgorzata Rozenek-Majdan stanie do pojedynku z Wojciechem Łozowskim. Sport, w którym będą rywalizować to biathlon - dyscyplina olimpijska, a zadanie finałowe to morderczy wyścig na nartach biegowych oraz precyzyjne strzelanie z pozycji leżącej i stojącej do celów oddalonych aż o 50 metrów! Przed nimi 8-kilometrowa trasa, która wymaga fenomenalnej kondycji i koordynacji. Czy Małgorzata i Wojtek poradzą sobie z wyzwaniem?

Zawodnicy zostaną przeszkoleni przez mistrza olimpijskiego i trzykrotnego medalistę mistrzostw świata - Michaela Rösch’a. Ten człowiek nie zna słowa niemożliwe! Podczas finalnego starcia natomiast będzie nad nimi czuwał najbardziej utytułowany polski biathlonista, srebrny medalista olimpijski, trzykrotny medalista mistrzostw świata – Tomasz Sikora.

Zdjęcia z 4. odcinka

Kontakt

Emilia Waszkiewicz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, Detektywi, Kobieta na krańcu świata, Azja Express, Behawiorysta, #BringBackAlice, Razem odNowa, ITVN, ITVN Extra, Produkcja sesji zdjęciowych