"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": już dziś premiera emocjonującego reality show!

16 kwietnia 2024

To już dziś! Starcie Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej pierwszym rywalem - Łukaszem Orbitowskim! Czeka ich ekstremalne zadanie - wyścig na dystansie kilkuset metrów w lodowatych wodach Morza Bałtyckiego! Czy pokonanie rosłego przeciwnika będzie największym wyzwaniem dla Małgorzaty, a może jednak przejmujące zimno da jej bardziej w kość? 

PREMIERA: 16 kwietnia, godz. 21:35, TVN i Player.pl

W pierwszym odcinku emocjonującego reality show, Małgorzata Rozenek-Majdan będzie musiała zmierzyć się z jednym ze swoich największych koszmarów – lodowatym zimnem. Jej przeciwnik wyzwie ją na pojedynek w pływaniu zimą w Morzu Bałtyckim! Wyścig odbędzie się w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Dystans do przepłynięcia wyniesie kilkaset metrów, a temperatura wody spadnie do niemal zera! Wcześniej zawodnicy zostaną poddani ekstremalnym próbom, by nauczyć się kontrolować reakcje na zimno, a na przygotowania będą mieli jedynie miesiąc!

Małgorzatę i jej przeciwnika do lodowego ekstremum przygotuje wielokrotny mistrz Polski i wicemistrz świata w lodowym pływaniu Bartłomiej Kubkowski.

Droga do finału będzie pełna trudnych doświadczeń, by obydwoje jak najlepiej nauczyli adaptować się do zimna. I tak zakosztują kąpieli w wannie wypełnionej lodem. Odwiedzą mekkę polskich morsów, by tam zanurzyć się w wodospadzie Podgórna, gdzie temperatura wody nie przekracza jednego stopnia powyżej zera! Podczas obozu szkoleniowego spróbują przełamać się i wejść do zamarzniętego jeziora w Giżycku. Wszystko po to, by w końcu zetrzeć się w bezpośrednim starciu!

Czy Małgorzacie Rozenek-Majdan uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i zwyciężyć?

Zdjęcia z 1. odcinka

 

Kontakt

Emilia Waszkiewicz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, Detektywi, Kobieta na krańcu świata, Azja Express, Behawiorysta, #BringBackAlice, Razem odNowa, ITVN, ITVN Extra, Produkcja sesji zdjęciowych