“Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” – Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan!

29 marca 2024

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się podjąć rękawicę i wziąć udział w nowym, emocjonującym reality show – „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Od tego momentu, jej grafik jest wypełniony po brzegi katorżniczymi treningami, wielogodzinnymi sesjami pływania czy biegu oraz, sprawdzającymi granice wytrzymałości, obozami sportowymi. Jednak, aby móc się odpowiednio przygotować, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie, do sześciu, rzucanych jej przez mężczyzn, ekstremalnych wyzwań, potrzebuje profesjonalnego wsparcia – i na takie właśnie może liczyć! Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska - złote medalistki, mistrzynie świata w swoich dyscyplinach, pomagają jej mierzyć się z totalnie nowymi sportowymi zadaniami. Czy są surowymi trenerkami, czy Małgorzata może jednak liczyć na taryfę ulgową?

W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Podejmując ekstremalne wyzwania rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, „bez filtra”.  

Mierzy się ze swymi rywalami w wybranych przez nich dyscyplinach. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku.

Małgorzata może liczyć na pomoc doświadczonych ekspertów – Joanny Jędrzejczyk i Zofii Szawernowskiej.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy. Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 r.

Zofia Szawernowska - psycholożka sportu i biznesu, opierająca swój warsztat na wieloletnim doświadczeniu w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest 3-krotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze  w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Czy z dwójką tak wykwalifikowanych i umiejących rozbudzić ducha współzawodnictwa mentorek, Małgorzacie Rozenek-Majdan uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?
Odpowiedź już 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN.

Zdjęcia mentorek

Za produkcję programu odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

 

Kontakt

Emilia Waszkiewicz

Razem odNowa, Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, Detektywi, Kobieta na krańcu świata, Azja Express, Behawiorysta, #BringBackAlice, ITVN, ITVN Extra, Produkcja sesji zdjęciowych