Nowości w HBO Max | 16 - 30 kwietnia

15 kwietnia 2024

Kolejna odsłona historii Roberta Dursta już 22 kwietnia w HBO Max. "Przeklęty II" to kontynuacja głośnego serialu dokumentalnego. Autorzy odkryją jeszcze więcej tajemnic skrywanych przez oskarżonego o morderstwo milionera. 

Poniżej lista wybranych nowości oraz rozpiska dzień po dniu.  

Programy i seriale:

 • Mój agent - Topowi agenci mają swoje sposoby na okiełznanie najbardziej wymagających i kapryśnych gwiazd. Serial ujawnia szczegóły i triki związane z ich pracą. 
 • Conan O'Brien wylatuje (Conan O'Brien must go) - Serial podróżniczy, w którym Conan O'Brien poznaje lokalne kultury i nawiązuje kontakt z fanami, poznanymi wcześniej za sprawą podcastu. 
 • Sierra Madre: Wstęp wzbroniony (Sierra Madre: Clash in Paradise) - W najbogatszej gminie Meksyku pewien zaślepiony ambicjami mężczyzna zrobi wszystko, aby utrzymać swój status. 
 • Velma II - Ta nowa odsłona historii Scooby-Doo odkrywa początki Mystery, Inc. widziane oczami Velmy Dinkley. 
 • We're Here IV - Sasha Velour, Priyanka, Jaida Essence Hall i Latrice Royale szerzą dalej miłość i więzi w małych miasteczkach Ameryki poprzez sztukę drag queen. 

Filmy:

 • Niepamięć (Oblivion) - Pewien człowiek konfrontuje się z przeszłością, co poprowadzi go w pełną odkupienia i odkryć podróż podczas walki o ocalenie ludzkości. 
 • Polowanie (The Hunt) - Grupa z elit zbiera się, aby dla sportu polować na zwykłych ludzi. Wszystko do czasu, kiedy jedna z ofiar postanawia nie dać za wygraną. 
 • Perska wersja (The Persian Version) Samotna matka wygrywa na loterii, ale marnuje szansę, którą dał jej los. Wiele lat później walczy o odbudowanie swojego życia i odkupienie. 
 • Gniew Becky (The Wrath of Becky) - Becky dwa lata wcześniej uciekła przed brutalnym atakiem. Dziś jednak musi stanąć twarzą w twarz z przywódcą organizacji faszystowskiej. 
 • Dla Laslie (To Leslie) - Samotna matka wygrywa na loterii, ale marnuje szansę, którą dał jej los. Wiele lat później walczy o odbudowanie swojego życia i odkupienie. 
 • Rodzinny interes (Family Business) - Skonfliktowany ze swoim ojcem mężczyzna prosi o pomoc dziadka-kryminalistę w dokonaniu lukratywnego napadu. 
 • Skończ z tymi kłamstwami (Lie With Me) - Odnoszący sukcesy pisarz po raz pierwszy od lat powraca do rodzinnego miasta, gdzie staje twarzą w twarz ze wspomnieniami swojej pierwszej miłości. 
 • Mieszaniec (Mutt) -  Feña, młody transseksualny facet z Nowego Jorku, mierzy się z coraz trudniejszym dniem, kiedy stare relacje wracają do jego życia. 
 • Obciążeni (the Burdened) - Kiedy Isra'a i Ahmed, rodzice trójki dzieci, dowiadują się, że kobieta ponownie jest w ciąży, muszą podjąć trudne decyzje. 
 • Życie na talerzu (Two Many Chefs) - Ambitny szef kuchni Mikel otrzymuje niespodziewaną wizytę ojca i wszystkie jego pomysły dotyczące gotowania oraz życia zostają wystawione na próbę. 
 • Mamma Mia! - Kinowa wersja musicalu opartego na piosenkach legendarnej grupy ABBA. Gwiazdorska obsada z brawurową Meryl Streep na czele. 
 • Mamma Mia! Here We Go Again - Oryginalna obsada powraca po dziesięciu latach na grecką wyspę w drugiej części kasowego hitu. 
 • Koty (Cats) - Zdobywca Oscara Tom Hopper przedstawia współczesną adaptację słynnego musicalu Andrew Lloyda Webbera. 
 • Francuski pocałunek (French Kiss) - Kate i narzeczony Charlie wydają się być gotowi na wspólne życie. Pewnego dnia jednak Charlie jedzie do Paryża, gdzie zakochuje się w Juliette. 
 • Truposze nie umierają (The Dead Don't Die) - Bill Murray, Adam Driver i Tilda Swinton jako bohaterowie, którzy łączą siły, gdy zmarli zaczynają wstawać z grobów w sennym miasteczku Centerville. 
 • Jak tam Katia? (How Is Katia?) - Anna marzy o lepszym życiu dla siebie i swojej córki i zaciąga kredyt hipoteczny. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z jej planem. 
 • Seneka, czyli o powstawaniu trzesięń ziemi (Seneca - On the Creation of Earthquakes) - Spojrzenie na relacje pomiędzy niesławnym cesarzem Neronem, a jego wieloletnim mentorem Seneką. 
 • Co widziała Lucia (What Lucia Saw) - Prawdziwa historia kobiety, która była świadkiem zabójstwa sześciu księży jezuitów i dwóch kobiet przez salwadorską armię w 1989 roku. 

Dokumenty:

 • Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City (An American Bombing: The Road to April 19th) - Analiza wzrostu nastrojów antyrządowych i rodzimego terroryzmu przez pryzmat zamachu bombowego w Oklahoma City w 1995 roku.  
 • Sprawa Goldmana (The Goldman Case) - Kroniki procesu stulecia, który podzielił Francję a także pogłębił przepaść między prawicowymi i lewicowymi intelektualistami. 
 • Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta (Jinx II: The Life And Deaths Od Robert Durst) - Śledztwo trwa przez kolejne osiem lat. Pojawiają się nowe materiały i świadkowie, którzy do tej pory się nie zgłosili. 

Kwietniowe nowości w HBO Max dzień po dniu (16 - 30 kwietnia)

16 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 6

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 3

17 kwietnia

Młody Sheldon VII, odc. 7

Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City

18 kwietnia

Mój agent, 1-6

Mój agent II, odc. 1-6

Przez most, odc. 6-7

Kampania dziewczyn, odc. 7

Conan O'Brien wylatuje, odc. 1-4

Sprawa Goldmana

19 kwietnia

Na planie XXI, odc. 16

Royal Crackers II, odc. 8

Niepamięć

Polowanie

Perska wersja

Gniew Becky

Dla Laslie

Rodzinny interes

Skończ z tymi kłamstwami

Mieszaniec

Obciążeni

20 kwietnia

Lu & The Bally Bunch, odc. 20-75

Lu & The Bally Bunch - Shorts, odc. 14 - 25

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 4

21 kwietnia

Sierra Madre: Wstęp wzbroniony, odc. 1-2

Ninja Kamui IV, odc. 11

22 kwietnia

All American VI, odc. 3

Sympatyk, odc. 2

Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta, odc. 2

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 9

23 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 7

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 4

25 kwietnia

Kampania dziewczyn, odc. 8

Velma II, odc. 1-10

Życie na talerzu

26 kwietnia

Na planie XXI, odc. 17

Royal Crackers II, odc. 9

Mamma mia!

Mamma Mia! Here We Go Again

Koty

Francuski pocałunek

Truposze nie umierają

Jak tam Katia?

Seneka, czyli o powstawaniu trzesięń ziemi

Co widziała Lucia 

27 kwietnia

Alice & Lewis II, odc. 27-52

Tiny Toons Looniversity: Spring Beak

Tiny Toons Looniversity, odc. 1-10

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 5

We're Here IV, odc. 1

28 kwietnia

Sierra Madre: Wstęp wzbroniony, odc. 3

Ninja Kamui, odc. 12

29 kwietnia

All American VI, odc. 4

Sympatyk, odc .3

Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta, odc. 3

30 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 8

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

HBO Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Katarzyna Michalak

HBO Max, Odwilż, Niezwykłe Stany Prokopa, Dzień Dobry TVN, Top Model