Nowości w HBO Max | 1 - 15 kwietnia

1 kwietnia 2024

Już 15 kwietnia premiera nowego serialu HBO Original. "Sympatyk" to siedmioodcinkowa produkcja oparta na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen. W serialu występują: Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, zdobywczyni nagrody Emmy® Sandra Oh i zdobywca Oscara® Robert Downey Jr., który wciela się w kilka ról. 

Poniżej lista wybranych nowości oraz rozpiska dzień po dniu.  

Programy i seriale:

 • Alex Edelman: Tylko dla nas (Alex Edelman: Just For Us) - Po swoim sukcesie na Broadwayu komik Alex Edelman zaprasza do HBO na swój solowy występ. 
 • All American VI - Serial inspirowany życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja przedstawia historię zawodnika, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny futbolowej z Beverly Hills, a tym samym do nowego świata pełnego wyzwań oraz możliwości. 
 • Sympatyk (The Sympathizer) - Serial opowiada historię szpiega pochodzenia francusko-wietnamskiego w ostatnich dniach wojny w Wietnamie i jego życiu na wygnaniu w USA. 

Filmy:

 • Missisipi w ogniu (Mississippi Burning) - Dwóch agentów FBI kieruje rządowym śledztwem w sprawie zniknięcia trzech działaczy na rzecz praw obywatelskich we wschodnim Missisipi. 
 • Triumf ducha (Triumph of the Spirit) - Historia greckiego boksera, który trafił do Auschwitz podczas II wojny światowej. Aby przeżyć, musiał walczyć dla rozrywki swoich oprawców. 
 • Electra - Electra myśli o swoich 10. urodzinach, łącząc wspomnienia z marzeniami. Zanurzona w swoim wewnętrznym świecie buduje relacje z ciałem i seksualnością.
 • Radykalna metoda (Radical) - W przygranicznym meksykańskim miasteczku sfrustrowany nauczyciel próbuje radykalnie nowej metody, aby uwolnić ciekawość i potencjał swoich uczniów. 
 • 42 sekundy (The Final Game) - Reprezentacja Hiszpanii w piłce wodnej musi zjednoczyć się, zanim weźmie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. 
 • Wanted - Ścigani (Wanted) - Angelina Jolie i Morgan Freeman w rolach członków tajnego bractwa zabójców. Obok nich James McAvoy jako sfrustrowany pracownik biurowy. 
 • Silver Haze - 15 lat po traumatycznym wydarzeniu Franky nieustająco szuka zemsty i nie potrafi zbudować znaczącego związku. Wszystko jednak do czasu. 
 • Kiedy Harry poznał Sally (When Harry Met Sally) - Na przestrzeni 12 lat dwójka karierowiczów z Manhattanu przechodzi płynnie od nienawiści, przez przyjaźń, do miłości. 
 • Uniesieni (Men Up) - Pięciu zwykłych mężczyzn odzyskuje życie seksualne, rozpoczynając jedno z pierwszych na świecie badań medycznych nad lekiem, który stał się Viagrą. 
 • Martinez - Samotny księgowy, który nie chce przejść na emeryturę, otrzymuje od zmarłej sąsiadki prezent, który uświadamia mu, że najlepsze jeszcze przed nim. 
 • Mroczne chwile (Black Minutes) - Grupa młodych gliniarzy staje w obliczu najmroczniejszych chwil w swoim życiu, próbując złapać seryjnego mordercę w skorumpowanym mieście. 
 • Ziemia kobiet (Land of Women) - W latach 50. XX wieku na wyspie Sardynia dwa pokolenia kobiet walczą z restrykcyjnymi i tradycją, aby osiągnąć wolność seksualną i emocjonalną. 
 • Metalokalipsa: Armia Gwiazdy Zagłady (Metalocalypse: Army of the Doomstar) - Czy Nathan Explosion może spojrzeć poza swoje ego, aby ocalić swój zespół, powstrzymać Metalokalipsę i wreszcie stawić czoła złu? 
 • Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem (Carrot Cake Murder: A Hannah Swensen Mystery) - Ku przerażeniu narzeczonego, piekarka i detektywka-amatorka Hannah postanawia zbadać sprawę szkieletu znalezionego w budowanym budynku. 
 • Rachel wychodzi za mąż (Rachel Getting Married) - Kym, pacjentka kliniki odwykowej, przyjeżdża na ślub siostry. Od samego początku jej obecność w rodzinnym domu powoduje tarcia pomiędzy członkami klanu. 
 • Blok 99 (Brawl in The Cell Block 9) - Były bokser trafia za kratki za handel narkotykami i jest zmuszony do popełnienia brutalnych aktów przemocy, aby przetrwać. 
 • Mankamenty (Shortcomings) - Przyjaciele poruszają się po relacjach międzyludzkich i przemierzają kraj w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. 
 • Tylko raz (Just Once) - Laura jest psycholożką, która pracuje z ofiarami przemocy. Pewnego dnia zaczyna być nękana przez męża pacjentki. 
 • Młode (Little Ones) - 16-latka zachodzi w ciążę i zostaje umieszczona w ośrodku, gdzie zaprzyjaźnia się z Alison i buntuje się przeciwko pracowniczce pomocy społecznej. 
 • Człowiek, który wiedział za mało ( The Man Who Knew Too Little) - Sprzedawca ze sklepu wideo zostaje omyłkowo wzięty za międzynarodowego szpiega i musi odnaleźć się szpiegowskiej sieci. 
 • Pierwsza (The Girl From Tomorrow) - Historia młodej kobiety, która rzuciła wyzwanie włoskiemu systemowi prawnemu w związku z praktyką nakłaniającą kobiety do poślubiania gwałcicieli. 
 • Kolor purpury (The Color Purple) - Nowe spojrzenie na klasyczną filmową historię. Obraz opowiada o siostrzeństwie trzech kobiet, które łączy nierozerwalna więź. 
 • Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami (Chef Jack -  O Cozinheiro Aventureiro) - Po zepsuciu przepisu Jack musi odbudować swoją reputację. Najpierw jednak przyjdzie mu nauczyć się pracować w zespole z początkującym kucharzem. 

Dokumenty:

 • Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem? (The Synanon Fix: Did the Cure Became a Cult?) -  Obraz opowiada historię Charlesa Dedericha, założyciela kultu w Kalifornii, który przetrwał trzy dekady - od późnych lat 50. do końca lat 80. XX w. 

Kwietniowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 kwietnia)

1 kwietnia

Reżim, odc. 5

Pohamuj entuzjazm XII, odc. 9

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 6

Missisipi w ogniu

Pluton

Triumf ducha

Electra

Radykalna metoda

2 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 4

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 1

4 kwietnia

Behawiorysta, odc. 1-8

Przez most, odc. 1-3

Kampania dziewczyn, odc. 5

Tokio Vice II, odc. 10

42 sekundy

5 kwietnia

Na planie XXI, odc. 14

Royal Crackers II, odc. 6

Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji, odc. 3-4

Wanted - Ścigani

Silver Haze

Kiedy Harry poznał Sally

Uniesieni

Martinez

Mroczne chwile

Ziemia kobiet 

6 kwietnia

Jellystone! III, odc. 1-10

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 2

Metalokalipsa: Armia Gwiazdy Zagłady

7 kwietnia

Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji, odc. 5

Ninja Kamui, odc. 9

Alex Edelman: Tylko dla nas

8 kwietnia

All American, odc. 6

Reżim, odc. 6

Pohamuj entuzjazm XII, odc. 10

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 7

9 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 5

Czas na show. Drag me out, odc. 1-6

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 2

10 kwietnia

Młody Sheldon VII, odc. 6

Brandy Melville i kult szybkiej mody

11 kwietnia

Przez most, odc. 4-5

Kampania dziewczyn, odc. 6

Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem

Rachel wychodzi za mąż

12 kwietnia

Na planie XXI, odc. 15

Royal Crackers II, odc. 7

Kwaśny deszcz

Blok 99

Mankamenty

Tylko raz

Młode

Człowiek, który wiedział za mało

Pierwsza

Kolor purpury

13 kwietnia

Masza i niedźwiedź V, odc. 14-26

Zwariowane Melodie: Kreskówki VI, odc. 1-9

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 3

Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami 

14 kwietnia

Ninja Kamui, odc. 10

15 kwietnia

Sympatyk, odc. 1

All American VI, odc. 2

Przegląd Tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 8

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

HBO Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Katarzyna Michalak

HBO Max, Odwilż, Niezwykłe Stany Prokopa, Dzień Dobry TVN, Top Model