"Mój agent" w HBO Max

18 kwietnia 2024

Nie jest tajemnicą, że za każdą odnoszącą sukcesy gwiazdą stoi… jej agent. Już dziś w HBO Max można oglądać dwa sezony produkcji Player Original opartej na francuskim serialu  „Dix pour cent”. "Mój agent" opowiada o codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej. W każdym z dwunastu odcinków w rolę samej siebie wciela się inna gwiazda. 

Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Najlepsi agenci mają swoje sposoby, by okiełznać najbardziej wymagające i kapryśne gwiazdy.  

Praca w agencji aktorskiej może wydawać się zajęciem niezwykle atrakcyjnym i prestiżowym. Plany zdjęciowe, konferencje prasowe, czerwone dywany, wywiady, bankiety. Codzienna współpraca z największymi gwiazdami wygląda jednak nieco inaczej. Negocjowanie kontraktów, rozwiązywanie konfliktów, dyspozycyjność przez całą dobę. Agent nie ma łatwego życia, ale dla swoich klientów jest w stanie zrobić niemal wszystko. Jak wygląda jego praca i czy największe gwiazdy są naprawdę takie jak opisują je media?  

„Mój agent” to produkcja Player Original oparta na francuskim serialu „Dix pour cent”, który we Francji okazał się ogromnym sukcesem. 

Obsada: Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro, Sylwia, Achu, Ewa Kaim, Stanisław Linowski, Renata Dancewicz i inni.

Obsada gościnna: Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Adam Turczyk, Krystyna Janda, Marian Opania, Agata Kulesza. 

Twórcy: producentka z ramienia TVN Warner Bros. Discovery - Dorota Chamczyk; producent serialu - firma Lizart Film i Mikołaj Lizut; reżyseria - Julia Kolberger i Olga Chajdas; autor zdjęć - Jakub Giza i Anna Rzepka; autor tłumaczenia i adaptacji scenariusza - Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie; scenografia - Anna Sitkowska, kostiumy - Krzysztof Łoszewski; charakteryzacja Monika Jan; kierownik produkcji - Michał “Ryba” Lipski. 

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

HBO Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Katarzyna Michalak

HBO Max, Odwilż, Niezwykłe Stany Prokopa, Dzień Dobry TVN, Top Model