Mam Talent! 15 na antenie TVN już od 2 marca!

12 lutego 2024

Najbardziej spektakularne show w Polsce tej wiosny powróci na antenę TVN, aby ponownie otworzyć największym talentom drogę do sukcesu. W 15. edycji programu nie zabraknie wzruszeń, śmiechu i ogromnych emocji! Pierwszy odcinek „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w sobotę, 2 marca, o godzinie 20:00.

 

Na scenie programu „Mam Talent!” ponownie zagoszczą najzdolniejsi ludzie w kraju. Jest o co walczyć – oprócz uznania widzów, do zdobycia jest czek na pokaźną kwotę! Po etapie castingów, jury wybierze spośród uczestników finałową czterdziestkę, która ponownie zaprezentuje się w odcinkach na żywo – najlepsi powalczą o zwycięstwo w wielkim finale.

O wielkie emocje zatroszczą się nie tylko zdolni uczestnicy, ale również charyzmatyczne jury. W 15. edycji programu za stołem jurorskim zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Do ich dyspozycji będą jak zwykle czerwone przyciski, którymi mogą przerwać nieudane występy, a także golden buzzer, czyli złoty przycisk, gwarantujący uczestnikowi przejście do kolejnego etapu.

Program poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Premierowy odcinek 15. edycji "Mam Talent!" widzowie TVN zobaczą już 2 marca o godz. 20:00. Odcinki pojawiać się będą również w serwisie Player, gdzie dostępne są także poprzednie edycje programu.

ZDJĘCIA

Kontakt

Agata Laskowska

LEGO Masters, Mam talent, Ugotowani w parach, TVN Style, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID