"Mam Talent!"15: Kto zachwyci jury w piątym odcinku?

26 marca 2024

Castingowe emocje trwają! Uczestnicy programu „Mam Talent!” nie przestają zaskakiwać swoimi umiejętnościami – najlepsi mają szansę na miejsce w półfinale. Jest o co walczyć, bo na zwycięzcę programu, oprócz przepustki do wielkiej kariery, czeka 300 tysięcy złotych! Kto zachwyci jurorów w piątym odcinku show?

W czwartym odcinku 15. sezonu „Mam Talent!” nie zabrakło spektakularnych występów. Uznanie jurorów zdobyli między innymi: grająca na perkusji Ala Ada Bujko z Olsztyna, uprawiająca fitness sportowy Konstancja Iwańczyk z Sanoka, mieszkający w Łodzi Daniel Kenechukwu, który po mistrzowsku wykonał kultowy przedwojenny utwór czy pełna energii grupa KG Cheerleaders z Poznania.

W najbliższą sobotę na antenie zagości piąty odcinek, a w nim moc zaskoczeń! Na scenie zaprezentowane zostaną talenty, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w „Mam Talent!” – jurorzy obejrzą popis na deskowrotkach, wokalny występ łączony ze sztuką cosplay’u, a także spektakularny pokaz dronów! O uznanie publiczności oraz potrójne "tak!" składu jurorskiego powalczy również energetyczna skrzypaczka, warszawski iluzjonista, Strongman z Podlasia czy charyzmatyczny duet taneczny.

5 odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w sobotę 30 marca o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki show dostępne są także w Player.pl. 

Opisy uczestników piątego odcinka dostępne są w załączeniu.

ZDJĘCIA

Kontakt

Agata Laskowska

LEGO Masters, Mam talent, Ugotowani w parach, TVN Style, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID