Mam Talent! 15: Castingi zakończone! Nadchodzą półfinały programu

16 kwietnia 2024

Ostatnie castinowe zmagania za nami! Znamy już wszystkich półfinalistów. Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo? Na zwycięzcę czeka przepustka do kariery oraz czek na niebagatelną kwotę! Pierwszy półfinał 15. edycji programu „Mam Talent!” już w najbliższą sobotę.

W siódmym odcinku „Mam Talent!” zobaczyliśmy ostatnie castingowe występy. Nie zabrakło wzruszeń, zaskoczeń i wielkich emocji. Szczególnie poruszający okazał się występ zespołu Widuto – to muzyczne trio wzruszyło jurorów bardzo emocjonalnym wykonaniem autorskiego utworu. Marcin Prokop postanowił nagrodzić ich wciśnięciem golden buzzera – oznacza to, że zespół zobaczymy na scenie ponownie w trakcie odcinków na żywo.

Oprócz Widuto, pewne miejsce w półfinałach zapewnili sobie pozostali zdobywcy złotych przycisków, czyli: Olivia Hausner, Alicja Andrukajtis i Muza, Bartek Wasilewski oraz Natalia Sacharczuk.

Pierwszy półfinał 15. edycji „Mam Talent!” odbędzie się już w sobotę 20 kwietnia o godzinie 20:00. O zwycięstwo powalczą: Anka Dzilińska, Damian Pszczelarz Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk.

 

Kontakt

Agata Laskowska

LEGO Masters, Mam talent, TVN Style, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID