Mam Talent! 15: castingi pełne zaskoczeń!

20 marca 2024 - Ostatnio zaktualizowany 26 marca 2024

W trzecim odcinku 15. serii „Mam Talent!” naprawdę dużo się działo! Na scenę ponownie spadł deszcz złotego konfetti – tym razem na golden buzzer zasłużyła Alicja Adrukajtis wraz z psem Muzą. W czwartym odcinku show także nie zabraknie niespodzianek: na scenie zobaczymy między innymi 8-letnią perkusistkę, glam rockowy zespół czy bicie rekordu w robieniu pompek!

Alicja Adrukajtis ze Szczecina wystąpiła w trzecim odcinku programu „Mam Talent!” wraz ze swoją czworonożną towarzyszką Muzą. Ich wspólny taniec zaraził publiczność pozytywną energią. Duet w szczególny sposób doceniła Agnieszka Woźniak-Starak, która za pomocą złotego przycisku przeniosła go wprost do półfinałów.

To nie koniec castingowych emocji! W czwartym odcinku „Mam Talent!” na scenie zobaczymy m.in. 8-letnią Alę z Olsztyna, która zagra na perkusji, duet tańczących 10-latków z Krakowa, śpiewającego Nigeryjczyka z Łodzi, uzdolnioną muzycznie 16-letnią Konstancję, a także pasjonatów gry w Teqball.

4 odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w sobotę 23 marca o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki programu dostępne są również w Player.pl. 

Opisy uczestników czwartego odcinka dostępne są w załączeniu.

ZDJĘCIA