Mam Talent! 15: Alicja Andrukajtis i Oliwia Miś wygrywają ostatni półfinał programu. Wielki finał już za tydzień!

13 maja 2024

Za nami ostatni półfinałowy odcinek 15. edycji „Mam Talent!” – znamy już wszystkich finalistów. W sobotę do finałowej dziesiątki dołączyła Alicja Andrukajtis wraz z psem Muzą oraz Oliwia Miś. Za tydzień dowiemy się, kto skradnie serca widzów i wygra 300 tysięcy złotych! Wielki finał programu już 18 maja o godzinie 20:00 w TVN. 

W ostatnim półfinale 15. Edycji „Mam Talent!” najlepsza okazała się Alicja Andrukajtis ze swoją towarzyszką Muzą – za swój energetyczny występ otrzymały najwięcej głosów widzów, co zapewniło im miejsce w finałowej dziesiątce. Jury zadecydowało, że w finale znajdzie się również Oliwia Miś, która oczarowała publiczność swoim wykonaniem bardzo emocjonalnego utworu.

W pierwszym półfinale w posiadanie dzikiej karty weszła grupa Teddy’s Army. W żadnym z pozostałych odcinków półfinałowych nie zostali jej pozbawieni, więc grupa ponownie wystąpi na scenie w wielkim finale programu.

Oprócz Teddy’s Army, Alicji Andrukajtis i Oliwi Miś, w finale wystąpią : Filip Drogos, Michał Skubida, Tymoteusz Sobczyk, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Olivia Hausner oraz Teo Tomczuk. Zwycięzcę 15. edycji "Mam Talent!" poznamy już za tydzień - finał programu pojawi się na antenie TVN w sobotę 18 maja o godzinie 20:00.

ZDJĘCIA

Kontakt

Agata Laskowska

LEGO Masters, Mam talent, TVN Style, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID