Małgorzata Socha i Vitalik Havryla na planie "NA WSPÓLNEJ"!

18 kwietnia 2024

Najbliższe tygodnie zapewnią fanom "Na Wspólnej" wiele niezapomnianych wrażeń. Już w czwartek 18 kwietnia poznają odpowiedź na pytanie: Co działo się z serialową Zuzą? Dodatkowo w życiu Hofferów pojawi się tajemniczy Natan, grany przez Vitalika Havryla, który zburzy spokój Uli. Premierowe odcinki serialu "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o 20:15 tylko w TVN!

To jedna z tych wizyt, na którą fani "Na Wspólnej" czekali od dawna. Już w czwartek 18 kwietnia w odcinku 3804. niespodziewanie w Warszawie pojawi się Zuza Hoffer, czyli postać grana przez Małgorzatę Sochę. Była żona Kamila przyleci z Hiszpanii, żeby pozamykać sprawy, które zostawiła w Polsce niedokończone. Biznesowe, ale też prywatne. Jak na pojawienie się kobiety zareaguje jej były mąż i córka? Jedno jest pewne, ten przyjazd przyniesie ze sobą sporo niespodzianek! 

Wizyta Zuzy to ukłon Małgorzaty Sochy i produkcji "Na Wspólnej" w stronę fanów serialu, dla których nagły wyjazd żony Hoffera pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi. Teraz je poznają! 

Rodzinie Hofferów, zwłaszcza Uli, emocji dostarczy nie tylko powrót matki, ale także pojawienie się nowej postaci. W 3803. odcinku widzowie poznali Natana - chłopaka, który już od wejścia zamieszał i wystawił na próbę przyjaźń Uli i Tosi. Serce jednak nie sługa, a jego zabiło mocniej dla córki Kamila. Młodzi zaczną spotykać się w tajemnicy przed wszystkimi, zwłaszcza przed matką chłopaka - opiekunką małej Ani. Szybko okaże się, że nie bez powodu Natanowi zależy na dyskrecji. Ma "małą" wadę - żonę! 

W rolę Natana wciela się młody aktor Vitalik Havryla, którego widzowie, szczególnie młodsza część, doskonale kojarzą z serialu HBO Max #BringBackAlice, w którym zagrał Janka. Teraz zobaczymy go w "Na Wspólnej". 

Premierowe odcinki "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o 20:15 tylko w TVN! 

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player