LIPOWO. ZMOWA MILCZENIA: Co ukrywają mieszkańcy Lipowa?

19 lutego 2024

Szok obiega całe miasteczko. Klementyna przyjeżdża do Lipowa, żeby przyjrzeć się sprawie Polany Czarownic. Weronika podąża za swoim przeczuciem. W rezydencji Kojarskich dochodzi do... rozlewu krwi. Premierowy odcinek serialu "Lipowo. Zmowa milczenia" już w poniedziałek 19 lutego tylko w TVN.

ODCINEK 7.​​​​

Po szokującym odkryciu Weronika wstrzymuje pracę buldożerów Ziętara na Polanie Czarownic. Sprawę przejmuje policja. Pierwsze tropy doprowadzają Daniela i Pawła do przeszłości - tragicznej śmierci ich ojców. W wyniku ostatnich wydarzeń Wiera znika. Weronika zaczyna śledzić siostrę Brygidę. Widzi, jak zakonnica w ubraniach cywilnych spotyka się z nieznajomą nastolatką w Brodnicy. Podąża za nimi, a na koniec podkrada notatniki zakonnicy. Kojarski, Ziętar i ksiądz Józef robią wszystko, żeby zajście na Polanie Czarownic nie pokrzyżowało im planów. Tymczasem odurzony Junior zakrada się do domu i atakuje Blankę nożem… W jednej chwili tajemnica małżeństwa Kojarskich wychodzi na jaw. W zapiskach zakonnicy Weronika wpada na nowy trop. Niestety, jej śledztwo zostaje przerwane – dogania ją przeszłość, przed którą uciekała. A wszystko to na oczach Daniela!

Premierowy - 7. - odcinek serialu "Lipowo. Zmowa milczenia" już w poniedziałek 19 lutego tylko w TVN.

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player