Kultowy serial „Yellowstone” od 1 lipca na antenie TVN!

17 czerwca 2024

Już w lipcu na antenie TVN zadebiutuje „Yellowstone”! Pierwszy sezon tej pełnej napięcia i emocji produkcji, która zdobyła uznanie widzów na całym świecie, będzie emitowany od 1 lipca o godz. 20:50. Dwa premierowe odcinki dostępne będą co tydzień, w każdy poniedziałek o tej samej porze. Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce, nabyła prawa do emisji serialu.

„Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej na antenie ogólnopolskiej TVN

„Yellowstone” to epicka saga stworzona przez Taylora Sheridana z Kevinem Costnerem w roli Johna Duttona – głowy rodziny i właściciela największego rancza w USA. Mężczyzna zmaga się z licznymi wyzwaniami, by ochronić swoją ziemię przed bezwzględnymi deweloperami, lokalnymi politykami i rywalizującymi ranczerami.

Serial zyskał już ogromną międzynarodową popularność, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków za swoją autentyczność, dynamiczną fabułę i znakomitą grę aktorską. Ten fascynujący dramat, wielokrotnie nagradzany, to nie tylko opowieść o walce o wpływy, ale również o skomplikowanych relacjach rodzinnych i politycznych intrygach.

Premiera pierwszego sezonu „Yellowstone” odbędzie się 1 lipca roku o godzinie 20:50 na antenie TVN. Nowe odcinki emitowane będą co tydzień, w każdy poniedziałek o tej samej porze. Widzowie mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń i wciągających wątków, które zapewnią emocje na najwyższym poziomie! To pierwsza w Polsce premiera hitu w naziemnej telewizji, który swoją popularność zdobył za pośrednictwem streamingu.

Kontakt

Paulina Wajdziak

Król Zanzibaru, The Traitors. Zdrajcy, Szadź, METRO, Travel Channel