"Kuchenne rewolucje" w Żninie!

18 kwietnia 2024

Kilkunastotysięczny Żnin położony jest w województwie kujawsko-pomorskim, a rzecz ujmując ściślej – na Pałukach (region historyczno – etnograficzny Wielkopolski). W długą tradycję kulinarną regionu nie wpisali się jednak niegdysiejsi rolnicy – Ania i Tomasz. Ich bowiem uwiódł i zauroczył „amerykański sen” o kurczakach w panierce.

I choć na tym śnie wyrosła międzynarodowa fortuna jednego z „fastfodowych” gigantów, to barowi „Chicken Go” i jego właścicielom nie poszczęściło się tak samo. I wciąż nie rozumieją dlaczego…. Koło fortuny nie było dla nich łaskawe, mają na koncie owszem dużo pieniędzy – ale do oddania bankom, a spirala długów wciąż niebezpiecznie rośnie, spychając małżeństwo coraz bardziej ku krawędzi. Magda Gessler znów będzie musiała wrócić do jednocześnie fundamentalnego - ale też w przypadku wciąż wielu restauratorów – retorycznego pytania : „Dlaczego wy trujecie ludzi?”. I długa będzie droga, aby właściciele w pełni to zrozumieli, że …nie wszystko złoto co się świeci. Nie każdy slogan reklamowy to prawda i że warto swoje znać, a nie tylko cudze chwalić.

Fotosy

Zwiastun

Emisja 7. odcinka już dziś o godz. 21:35 w TVN!

8. odcinek przedpremierowo dostępny będzie w ofercie Playera

Kontakt

Adrian Jabłoński

Skazana, Pati, Przesmyk, Kuchenne rewolucje, MasterChef, MasterChef Nastolatki, Ukryta prawda, Produkcja sesji zdjęciowych, serwis x-news