"Kuchenne rewolucje" w Rybniku!

21 marca 2024

Grubo ponad stutysięczny Rybnik jest stolicą Rybnickiego Okręgu Węglowego. Swój rozkwit przeżywał w czasie rewolucji przemysłowej. Na rewolucję – choć tym razem kuchenną – czeka tu „Don Martinez”, lokal z kuchnią meksykańską.

Restaurację od 4 lat prowadzi Renata. Choć sama nigdy nie była w Meksyku, to na jednym wdechu wymienia tamtejsze specjały: quesadilla, burrito, enchilada. Wszystkie można zjeść u niej i wszystkie – jak zapewnia Renata – są pyszne. Sęk w tym, że jej lokal odwiedza coraz mniej gości. Żeby ratować sytuację właścicielka sprzedała nawet mieszkanie, ale pieniądze się rozeszły a w restauracji wciąż pustka… W tej sytuacji nie dziwi, że Renata coraz częściej myśli o zamknięciu „Don Martineza”.

Właścicielka nie wie, jaka jest przyczyna jej niepowodzenia, ale podpowiada, że Magda Gessler może powinna porozmawiać z załogą… Znana restauratorka zresztą skrzętnie to robi, a to, co odkrywa wprawia w prawdziwe osłupienie. Czy Magda Gessler uratuje restaurację Renaty? Czy właścicielka pozwoli sobie pomóc?

Fotosy - odcinek 3

Emisja 3. odcinka już dziś o godz. 21:35 w TVN i Playerze!

4. odcinek przedpremierowo dostępny będzie w ofercie Playera

Kontakt

Adrian Jabłoński

Skazana, Pati, Restauracja z Gwiazdami, Kuchenne rewolucje, MasterChef, MasterChef Nastolatki, Ukryta prawda, Produkcja sesji zdjęciowych, serwis x-news