"Kuchenne rewolucje" w Nowym Targu!

28 marca 2024

W trzydziestotysięcznym Nowym Targu działa lokal Na Winklu. Jego właścicielami są dwaj górale: elektryk Kamil i szef kuchni… Kamil, którzy mimo dość młodego wieku postanowili sprawdzić się w gastronomicznym biznesie. Niestety doświadczenie zdobyte przez kucharza Kamila za granicą nie przyniosło sukcesu na lokalnym gruncie.

W stolicy Podhala warunki do prowadzenia restauracji są specyficzne i wymagające. W efekcie lokal Na Winklu świeci pustkami, zespół się w pracy nudzi, a szefowie liczą straty. Elektryk Kamil prowadzi drugą firmę i zarobione tam pieniądze przeznacza na utrzymanie deficytowego biznesu gastronomicznego. Relacja między Kamilami staje się napięta bo jeden z nich nieustannie inwestuje bez perspektywy na zysk a drugi siedzi w czterech ścianach kuchni bez wymarzonego sukcesu. Kamil jako szef kuchni staje się mało pewny siebie i nie czuje że, wśród załogi ma potrzebny autorytet – taki jak jego wspólnik. Przyjaźń chłopaków powoli się rozpada a decyzja o zamknięciu restauracji jest tuż...za winklem. Czy Magda Gessler odbuduje morale i zainspiruje młodych górali?

Fotosy - odcinek 4

Zwiastun - odcinek 4

Emisja 4. odcinka już dziś o godz. 21:35 w TVN!

5. odcinek przedpremierowo dostępny będzie w ofercie PlayeraKontakt

Adrian Jabłoński

Skazana, Pati, Restauracja z Gwiazdami, Kuchenne rewolucje, MasterChef, MasterChef Nastolatki, Ukryta prawda, Produkcja sesji zdjęciowych, serwis x-news