"KUBA WOJEWÓDZKI" najlepszy! Program niezmiennie liderem pasma we wszystkich grupach

20 marca 2024

Na początku miesiąca, wraz ze startem ramówki wiosennej, z premierą kolejnego sezonu swojego autorskiego show powrócił Kuba Wojewódzki. I ponownie udowodnił, że nie ma sobie równych, a konkurencja może mu tylko zazdrościć. Największą widownią, jak do tej pory, w tym sezonie cieszył się odcinek 3., który zapewnił stacji TVN 9,14 % udziału w grupie ogólnej. Program Kuby niezmiennie pozostaje liderem pasma we wszystkich grupach docelowych.  

Sezon wiosenny i program „Kuba Wojewódzki” się rozkręca! Widzowie już zdążyli udowodnić, że dla nich wtorkowe późne wieczory to czas, który spędzają w towarzystwie najpopularniejszego showmana w Polsce i jego gości. Po trzech odcinkach Kuba Wojewódzki nadal cieszy się pozycją lidera pasma we wszystkich grupach docelowych.  

Do tej pory największą popularnością w grupie ogólnej cieszył się odcinek trzeci z udziałem Anny Muchy, Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka, który zapewnił 9,14% udziału. Z kolei wśród widzów grupy docelowej TVN (20-54) – komercyjnej – największą widownię zgromadziła premiera sezonu, osiągając 10, 04% udziału. 

Program „Kuba Wojewódzki” niezmiennie zapewnia TVN pozycję zdecydowanego lidera na tle pozostałych kanałów telewizyjnych.   

Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na użytkowników Playera czeka także „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”, zawierający jeszcze bardziej smakowite kąski nieemitowane w telewizji. Obie pozycje znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w serwisie.  

Premiera kolejnego odcinka „Kuby Wojewódzkiego” już we wtorek 26 marca tylko w TVN i Playerze! 

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player