Kto rzucił wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan? Poznajcie uczestników programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"!

3 kwietnia 2024

Pół roku temu Małgorzata Rozenek-Majdan wywróciła swoje życie do góry nogami i przyjęła ekstremalne wyzwania rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Dyscypliny sportowe, wybrane przez przeciwników do rywalizacji, były nowością dla obu stron! Wspinanie się na wieżowiec, kąpiel w skutym lodem jeziorze czy spacer po linie zawieszonej na dużej wysokości to tylko niektóre z zadań treningowych, z jakimi musieli się zmierzyć w trakcie przygotowań do finałowej rozgrywki! Kto wygrał w bezpośrednim starciu - Małgorzata czy jej rywale? Poznajmy ich!

PREMIERA PROGRAMU: 16 KWIETNIA, WTOREK, GODZ. 21:35, TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" mierzy się z sześcioma mężczyznami w sześciu różnych dyscyplinach sportowych. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku.  

Oto śmiałkowie, którzy zdecydowali się rzucić Małgorzacie rękawicę:

Piotr Głowacki - aktor filmowy, dubbingowy i teatralny. Laureat ORŁA, dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Zagrał m.in. w filmach "Dom zły", "Sala samobójców”, Bogowie” czy „Mistrz”.

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Wojciech Łozowski - muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Łukasz Orbitowski - pisarz, autor, m. in. powieści "Kult" i "Inna dusza". Laureat Paszportu „Polityki” i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”. W tym roku ukaże się jego nowa powieść.

Jakub Nowaczkiewicz - influencer, który swoją popularność zdobył dzięki występom podczas gal freakfight. Obecnie podbija rynek muzyczny.

Zdjęcia: Uczestnicy


Za produkcję programu odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kontakt

Emilia Waszkiewicz

Razem odNowa, Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, Detektywi, Kobieta na krańcu świata, Azja Express, Behawiorysta, #BringBackAlice, ITVN, ITVN Extra, Produkcja sesji zdjęciowych