"KLARA": Przeszłość powraca!

12 kwietnia 2024

Klara dostaje od matki prezent bożonarodzeniowy. Niekoniecznie w duchu nadchodzących świąt! Zbliża się Sylwester. Aleks kombinuje, jak pogodzić czas między rodzinę, a kochankę i jej przyjaciół. Klara jest zmęczona jego zagrywkami. Postanawia rozpocząć nowe życie - z dala od niego i od wszystkich. Tymczasem do jej drzwi puka przeszłość... Dwa finałowe odcinki pierwszego sezonu serialu "Klara" już od piątku 12 kwietnia tylko w Playerze! 

ODC. 7

Klara odbiera nietypową przesyłkę. Duża koperta kryje jej stare dyplomy i świadectwa szkolne oraz list. List, który napisała do św. Mikołaja jako kilkuletnia dziewczynka. Niestety, na odwrocie jej tekstu jest jeszcze jeden list, pisany przez jej ojca… Nie tak wyobrażała sobie idealny prezent od matki na święta!

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Aleks dzieli swój czas między dwa domy. Klara przyjeżdża ze świąteczną wizytą do Kutna do Pani Ali. Znów dociska matkę w sprawie ojca, ale Pani Ala pozostaje nieugięta, nie chce mówić o przeszłości.

Po hucznym Sylwestrze, kac, początek kolejnego nowego roku i kolejne noworoczne postanowienia, te same co rok temu i rok wcześniej.

Klara chce miło zaskoczyć Aleksa i pojawia się pod jego kancelarią. Okazuje się, że największą niespodziankę robi samej sobie i w dodatku nie jest ona miła…

ODC. 8

Aleks przychodzi do Klary. Tuż przed seksem kobieta zauważa brak obrączki na jego palcu. Jest wściekła. Nie takiej maskarady się spodziewała po sześciu latach znajomości? To przelewa czarę goryczy.

Wronka postanawia na poważnie wziąć życie sercowe Klary w swoje ręce i poznaje ją z Nikosem (Pavlos Kourtidis), rodowitym Grekiem. Klara ma obawy, ale postanawia dać sobie szansę. Nikos jest przystojny, niebanalny i przede wszystkim jest przeciwieństwem Aleksa, pod każdym względem. Nikos namawia Klarę, by zostawiła Polskę i wyjechała z nim na stałe do Grecji. Kobieta… zgadza się!

Nawet nie żegna się z Aleksem, podróżne torby są już otwarte, klatka dla Gerarda już przygotowana. I wtedy rozlega się dzwonek do drzwi…

Dwa premierowe odcinki najnowszej produkcji pod marką Player Original "Klara" już od piątku 12 kwietnia tylko w Playerze!

 

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player