"KLARA": Dwa pierwsze odcinki najnowszej produkcji pod marką Player Original już w Playerze!

22 marca 2024

Nadszedł moment, na który wszyscy fani seriali czekali. Użytkownicy Playera już mogą śledzić słodko-gorzkie perypetie "KLARY", bohaterki nowej produkcji pod marką Player Original, i jej przyjaciół. Dziś - 22 marca - do serwisu trafiły dwa premierowe odcinki. Kolejne zadebiutują na platformie w każdy piątek. 

ODCINEK 1.

Po trudnej nocy Klara umawia się na randkę z aplikacji. Ma nadzieję, że nowo poznany facet odciągnie jej myśli od Aleksa, którego unika. Randka jednak nie wyrównuje ciśnień.

Tymczasem Wojciech przeżywa zauroczenie. Swoim szczęściem natychmiast dzieli się z Klarą. Po spotkaniu z przyjacielem kobieta pęka.  Oddzwania do kochanka. Ten zaprasza ją na kolację, która kończy się tym co zawsze – kłótnią o żonę.

Wronka rozpoczyna kolejny namiętny romans. Jest przekonana, że tym razem znalazła miłość swojego życia.

Nazajutrz, po zakończonym fiaskiem wieczorze Aleks zjawia się u Klary. Nie sam. Ma ze sobą prezent – kota. Nie ma pojęcia, że sam kręci na siebie bat. Zwierzak bowiem ma jeden talent – mówi ludzkim głosem i to rzeczy, które Aleks wolałby przemilczeć…

ODCINEK 2. 

Klara czuje nieubłaganie biegnący czas, w jej wieku równie dobrze można zajść w ciążę jak i wejść w menopauzę. Jej głowa wariuje, całe jej ciało wariuje, ma objawy i jednego, i drugiego.

Na domiar złego z Kutna do stolicy przyjeżdża Pani Ala, jej matka. To tylko potęguje nerwowość Klary. Obecność rodzicielki oznacza jedno – niekończący się ciąg „represji matrymonialnych” i kazań o zmarnowanym życiu. Pani Ala poznaje Wojciecha i Aleksa. Atmosfera na spotkaniu jest taka, że siekierę można by powiesić. Wronka próbuje łagodzić sytuację, ale to jak dolewanie oliwy do ognia. Atmosfera robi się gorąca…

Klara zagaduje matkę na temat ojca, chce w końcu poznać ich przeszłość, dowiedzieć się, co doprowadziło do tego, że matka postanowiła wymazać go z ich życia. Niestety, pani Ala ucieka od odpowiedzi.

Dwa premierowe odcinki najnowszej produkcji pod marką Player Original już od piątku 22 marca tylko w Playerze!

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player