"KLARA": Aleks zawodzi. Klara rzuca się w ramiona Malte

29 marca 2024

Klara popada w obsesję - chce zostać matką. Wszyscy, a zwłaszcza Aleks, są przeciwni jej pomysłowi. Wronka spotyka kolejną miłość życia. Gerard dostaje propozycję wartą tysiące euro. Wraz z Klarą jadą do Berlina, żeby sfinalizować interes. W pociągu kobieta poznaje przystojnego Niemca, Malte. Mężczyzna zaprasza ją do siebie... Dwa premierowe odcinki serialu "Klara" już od piątku 29 marca tylko w Playerze!

ODCINEK 3.

Klara opiekuje się siostrzenicą Wronki. Wieczór spędzony w towarzystwie dziewczynki budzi w niej instynkt macierzyński… W tym przypadku i Pani Ala i Wronka i Wojciech trzymają wspólny front, każą jej to sobie wybić z głowy. Klara sugeruje Aleksowi, że może być w ciąży, Aleks wpada w panikę. A to nie jedyna „radosna” nowina, która na niego czeka tego dnia…

Aleks przyprowadza do Klary swoją ośmioletnią córkę… Sytuacja robi się nerwowa, zwłaszcza w obliczu ostatnich wydarzeń i niewykonanych zadań. W konfrontacji z kochankiem Klara nie bierze jeńców… Podkłada ogień!

ODCINEK 4.

Wronka przyprowadza do Klary swojego nowego chłopaka, mrocznego reżysera filmów krótkometrażowych Darka (Janusz Chabior). Darek znika z mieszkania w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie sam – zabiera ze sobą Gerarda!

Klara zabiera kota Gerarda do Berlina. Jej reproduktor brytyjski ma za pokaźną sumkę euro zapłodnić kotkę niemieckiego bogacza.

W pociągu poznaje tajemniczego i przystojnego Malte (Stefan Gorski). W Berlinie Klara zatrzymuje się u nieznajomego w mieszkaniu. Razem idą na umówioną „randkę Gerarda”. Malte pokazuje Klarze swój sklep z obuwiem szytym na miarę. Poza tym czas mija im na seksie, udanym seksie. Jednak żadna ekstaza, żaden orgazm nie jest w stanie przepędzić tęsknoty za Aleksem, zwłaszcza, że ten nie daje o sobie zapomnieć.

Klara żegna się z Malte. Wraz z Gerardem wracają do Warszawy. Na dworcu czeka na nią przeszczęśliwy, nieludzko wytęskniony Aleks. Ale czy pojawił się tam przypadkiem?

Dwa premierowe odcinki najnowszej produkcji pod marką Player Original "Klara" już od piątku 29 marca tylko w Playerze!

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player