Kaitlyn Dever dołącza do obsady drugiego sezonu serialu HBO „The Last of Us”

9 stycznia 2024 - Ostatnio zaktualizowany 24 stycznia 2024

Aktorka Kaitlyn Dever wcieli się w rolę Abby, wykwalifikowanej żołnierki, której czarno – białe widzenie świata zostanie poddane prawdziwej próbie.  Wszystko może się zmienić, kiedy chcesz pomścić tych, których kiedyś kochałeś.

„Proces poszukiwania obsady do drugiego sezonu naszego serialu nie różni się niczym od tego jak pracowaliśmy przy pierwszym sezonie. Szukamy światowej klasy aktorów, którzy najlepiej uosabiają charakter naszych bohaterów z materiału źródłowego.

Nic nie liczy się bardziej niż talent. Jesteśmy zachwyceni, że taka uznana artystka dołączy do Pedra, Belli i do reszty naszej rodziny” – powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckman – twórcy, scenarzyści, reżyserzy i producenci wykonawczy „The Last of Us”.

Serial HBO Original "The Last of Us" - oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo The Last of Us, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation®, został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Serial wyprodukowany został przez PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń


Katarzyna Michalak