HOTEL PARADISE 8: Przedstawiamy ostatnią trójkę uczestników!

15 lutego 2024

Ósma edycja "Hotelu Paradise" to nie tylko zupełnie nowa lokalizacja, ale również zmienione zasady gry. W najnowszych odcinkach, które kręcone są w bajkowym Wietnamie, uczestnicy będą mieli tylko jedną szanse na znalezienie prawdziwej miłości i wielką wygraną. Kto tym razem stanie na Ścieżce Lojalności? Poznajcie ostatnią trójkę uczestników!

JĘDRZEJ ARIAN, KOSZALIN, 30 LAT

Jędrzej jest inżynierem budownictwa, ale pracuje w firmie produkującej szyby samochodowe. Jego największą miłością jest siatkówka.  

Jest ciepłym, odpowiedzialnym mężczyzną i oddanym przyjacielem. Unika konfliktów jak ognia, a gdy się pojawią, zawsze dąży do rozejmu. Lubi rywalizację, ale tylko fair play. W życiu jest raczej nieśmiały, ale za to na boisku wykazuje się inicjatywą i zacięciem.

Jego jedyny poważny związek nie przetrwał, gdyż Jędrzej wolał się skupić na rozwoju osobistym. Łatwo się zakochuje i mocno przeżywa zawody miłosne. Ma już dość niezobowiązujących romansów, jest gotowy na poważną relację. Chciałby spotkać czułą, kulturalną dziewczynę, której będzie mógł się podporządkować. Idealnie, gdyby miała długie włosy i wysportowane ciało bez tatuaży.

DOMINIKA BEREŚ, DOBRA, 24 LATA

Dominika studiuje, pracuje i poświęca mnóstwo czasu na sport. Trenowała już taniec towarzyski, twerk, tajski boks, a w triathlonie dwukrotnie zdobyła Puchar Polski.

Lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnej opinii, czy się to komuś podoba, czy nie. Wchodząc do Hotelu jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łamaczką męskich serc.

Była w jednym, 5-letnim związku, który zakończył się tuż przed jej wyjazdem na wymianę studencką do Włoch. Tam odkryła w sobie flirciarski temperament i pokochała dreszczyk emocji towarzyszący nowym relacjom. Jej ideał to wysoki, blondyn o ciemnych oczach. Angażująca rozmowa i wspólne pasje to dla niej fundament udanego związku.  

BARTOSZ PANKOWSKI, POZNAŃ, 26 LAT

Bartek studiuje zarządzanie. Oprócz tego szuka swojej zawodowej drogi, próbując wielu rzeczy. Pracuje jako trener personalny, fitness model, barber, fotograf, a od niedawna także jako marketingowiec.

Charakter Bartka to wybuchowa mieszanka pewności siebie, romantyzmu i ciętego języka. Jego determinacja i silna osobowość sprawiają, że nic nie jest w stanie powstrzymać go przed osiągnięciem zamierzonych celów. Ma jasno określone życiowe zasady i zawsze się nimi kieruje. Jednak jego bezkompromisowe podejście do życia sprawia, że nawiązywanie nowych przyjaźni przychodzi mu z trudnością.

Nosi w sobie nutkę goryczy po nieudanych związkach, których było już 6. Zależy mu na prawdziwej miłości, ale zaczyna wątpić, czy jest mu pisana. Ostatni związek zakończył kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu i od tej pory intensywnie korzysta z uroków życia singla. Podobają mu się wysportowane brunetki z wydatnymi ustami. Docenia, gdy dziewczyna jest skromna i ma swoje pasje.

Wszystkie sylwetki uczestników znajdują się na stronie: Hotel Paradise uczestnicy

Kontakt

Wiktoria Kaźmierczak-Koszyczarek

Autentyczni, Milionerzy, Hotel Paradise, Mówię Wam, TVN 7, TVN Fabuła