"Hotel Paradise 8": finał sezonu już we wtorek 14 maja o godzinie 20:00!

13 maja 2024

Ostatni rozdział ekscytującej przygody w Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami. W tej wyjątkowej edycji zasady były bezwzględne – żadnych powrotów. Każdy z uczestników miał tylko jedną szansę, a każdy fałszywy ruch mógł zakończyć się bolesnym pożegnaniem z rajskimi marzeniami. Przed nami już tylko Uber Pandora i Wielki Finał, a wraz z nim odpowiedź na najważniejsze pytanie - kto zostanie zwycięzcą ósmej edycji Hotelu Paradise!

Po kilku tygodniach spędzonych w rajskich okolicznościach, niesieni porywami serca lub chłodną kalkulacją, w grze pozostały już tylko 3 pary: Ada i Bartek, Agnieszka i Jędrzej oraz Natalia i Michał. Teraz będą musieli stanąć oko w oko z byłymi mieszkańcami Hotelu i zmierzyć się z najtrudniejszymi pytaniami sezonu. Czy pozostali uczestnicy okażą się dla nich łaskawi? A może postanowią jednak wyjaśnić pewne niewygodne kwestie? Być może między samymi półfinalistami pojawią się pewne niewyjaśnione tematy, które zaważą na losach uczestników. Jedno jest pewne - takiej Pandory jeszcze nie było!

W finale zobaczymy dwie pary, które zdołały przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu i które od wygranej dzieli już tylko jeden krok. Jak zapamiętali swój pobyt w programie? Które decyzje były dla nich najtrudniejsze? Czy są rzeczy, które zrobiliby inaczej? Ostatnie chwile w Hotelu Paradise to czas refleksji i nieoczekiwanych emocji, gdy finaliści przypomną sobie swoje największe triumfy i porażki.

Jak zawsze to byli mieszkańcy ostatecznie zadecydują o losach finalistów. Czy spojrzą na pary finałowe obiektywnie, czy może górę wezmą osobiste rozliczenia uczestników? Jak rozłożą się głosy? Czy czekają nas wielkie zaskoczenia? A potem, ostateczny test na Ścieżce Lojalności – złote kule i decyzja, która może w sekundę zmienić relację zwycięskiej pary. Wybiorą miłość lub przyjaźń i podzielą się wygraną, czy też jedno z nich skusi perspektywa zatrzymania całej nagrody tylko dla siebie?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania już dziś (poniedziałek, 13 maja godz. 20:00 - Uber Pandora) i jutro (wtorek, 14 maja godz. 20:00, Wielki Finał) na antenie TVN7 oraz platformie Player.pl.

Finał to jednak nie koniec emocji. Dla widzów, którzy nadal będą czuli niedosyt we wtorek 14 maja o godz. 21:00 na kanale You Tube TVN7 materiał specjalny HP8 VS WARIOGRAF. Klaudia El Dursi zada uczestnikom pytania dotyczące najbardziej emocjonujących wydarzeń i sprawdziła ich prawdomówność. Gorącą atmosferę dodatkowo podgrzewała dyskusja, którą poprowadził Pan Lektor.

Kontakt

Wiktoria Kaźmierczak-Koszyczarek

Autentyczni, Milionerzy, Hotel Paradise, Mówię Wam, TVN 7, TVN Fabuła