Hit TVN powróci z drugim sezonem! Ruszają castingi do nowej serii „The Traitors. Zdrajcy”!

8 maja 2024

Loading the player...

Na tę wiadomość czekało wielu fanów! Po sukcesie pierwszej serii, oczekiwania widzów zostały spełnione - popularny format, który podbił serca publiczności na całym świecie, doczeka się również kontynuacji w Polsce. Właśnie wystartowały castingi do drugiego sezonu „The Traitors. Zdrajcy”. Informacje znajdują się na stronie: thetraitors.tvn.pl.

Po udanym debiucie polskiej wersji „The Traitors. Zdrajcy”, stacja TVN podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem. Program świetnie sobie radzi zarówno w telewizji, zapewniając TVN pozycję lidera, jak i w Playerze, gdzie znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny. Idąc za ciosem, stacja ogłasza nabór do drugiej edycji. Kto tym razem, odważy się, by zamieszkać w malowniczym belgijskim zamku i wziąć udział w tej fascynującej i psychologicznej grze? Wszelkie informacje o tym, kto może się zgłosić, znajdują się na stronie thetraitors.tvn.pl.

„The Traitors. Zdrajcy” to wymagający projekt, którego najważniejszym elementem są ludzie i ich psychologiczne rozgrywki. Dlatego właśnie  dobór uczestników jest kluczowy dla tego przedsięwzięcia. Bohaterowie pierwszej edycji jednogłośnie twierdzą, że przeżyli przygodę życia. Czekamy teraz na kolejnych odważnych ,  którym odpowiada  ta mroczna i pełna napięcia formuła programu. Wszystkich,  którzy są gotowi na inteligentna zabawę. Myślę, że w tej edycji może być dużo trudniej, ale i ciekawiej. – komentuje Marta Więch, producentka serii.

The Traitors. Zdrajcy – na czym polega gra?

Formuła „The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik obiera własną strategię gry - kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone! Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia.

Na ten moment, nie wiadomo kiedy wystartują nagrania do drugiego sezonu. Prawdopodobnie odbędą się one w tym samym, belgijskim zamku. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision, producentem ze strony TVN jest Marta Więch.

Kontakt

Paulina Wajdziak

The Traitors. Zdrajcy, Szadź, Gogglebox. Przed telewizorem, TTV, METRO, Travel Channel