Hit serialowy „TABU”, cykl ROBERTA MAKŁOWICZA, najnowsze sezony ulubionych programów i jeszcze więcej tylko w Playerze bez opłat!

4 lipca 2024

Wakacje z Playerem zapowiadają się nad wyraz ekscytująco. Ulubiony lokalny serwis VOD Polaków przygotował dla swoich użytkowników prawdziwe programowe uderzenie! Od 1 lipca czeka na nich pięć nowych kolekcji, w ramach których zobaczą takie hity serialowe jak: „Yellowstone”, „Belfer” czy „Tabu”, cykl Roberta Makłowicza oraz najnowsze sezony m.in. „Warsaw Shore”, „The Traitors. Zdrajcy” i „Niezwykłych Stanów Prokopa”. A to jedynie część bogactwa letniej oferty, którą Playerowicze mogą cieszyć się już dziś bez opłat!

Najpopularniejszy serwis lokalny VOD nad Wisłą – Player – nie zapomina o swoich wiernych użytkownikach nawet w okresie wakacji. Specjalnie z myślą o nich przygotował pięć nowych kolekcji składających się z najlepszych treści od TVN WBD oraz zewnętrznych dostawców. Wszystkie dostępne już w strefie bez opłat.

Już prawie 13 lat rozwijamy Playera jako kluczowy element obecności cyfrowej TVN WBD na naszym rynku. Jakiś czas temu udostępniliśmy Playera również dla użytkowników, którzy nie chcą płacić za subskrypcję. Od tego czasu niezmiennie rozbudowujemy bibliotekę treści, którymi mogą się cieszyć. Tego lata prezentujemy selekcję seriali, programów rozrywkowych, podróżniczych i kulinarnych bardzo często po raz pierwszy dostępnych w Polsce w ofercie bez opłat. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja umili wakacyjne dni i wieczory naszym użytkownikom – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Seriale” to, jak sama nazwa wskazuje, kolekcja dla serialomaniaków, którzy uwielbiają dużą dawkę emocji przed ekranem. W ramach niej znajdą się wszystkie sezony takich hitów zagranicznych jak: „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej oraz skandynawskie produkcje „The Killing” oraz  „Rząd”. I na tym nie koniec serialowych emocji. W ramach Playera w ofercie catch-up - przez siedem dni od emisji premierowego odcinka - użytkownicy serwisu mogą również oglądać dwa inne kultowe seriale – kryminał „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej oraz jeden z największych sukcesów streamingowych ostatnich lat „Yellowstone” z Kevinem Costnerem.

Również dla fanów kulinariów i podróży palcem po mapie Player przygotował nie lada gratkę. Kolekcja „Kuchnia i podróże” to pozycja absolutnie obowiązkowa. Właśnie tu znajdują się aż dwa tytuły „króla sieci” Roberta Makłowicza – „Makłowicz w drodze” oraz „Makłowicz w Polsce”. Dodatkowo ofertę uzupełnią najnowsze sezony dwóch produkcji, które swoją historią na stałe zapisały się na liście ulubionych wśród widzów – „Kobieta na krańcu świata”, czyli cykl Martyny Wojciechowskiej oraz autorski program Marcina Prokopa – „Niezwykłe Stany Prokopa”.

W kolekcji „Rywalizacja” na użytkowników serwisu czeka prawdziwa adrenalina i dawka zawodowych emocji. W jej ofercie widzowie będą mogli “nadrobić” wiosenny hit stacji TVN, czyli program „The Traitors. Zdrajcy”, a także kibicować zmaganiom uczestników takich reality show jak: „99 gra o wszystko VIP”, „Królowa przetrwania” oraz podpatrywać miłosne manewry w Wietnamie w ostatnim sezonie „Hotelu Paradise Extra”.

Rozrywka” to kolekcja złożona z najnowszych sezonów najpopularniejszych programów rozrywkowych. Jej rozdanie otwiera jeden z najpopularniejszych programów typu „guilty pleasure”, czyli „Warsaw Shore”. Niemniej emocji niż imprezowicze ze stolicy dostarczą także bohaterowie programów „Diabelnie boskie”, „Back to school" czy „Zakup kontrolowany”. Wisienką na torcie w tej kolekcji jest wiosenny sezon autorskiego programu najpopularniejszego showmana w Polsce – Kuby Wojewódzkiego.

I ostatnia z letnich kolekcji, ale nie mniej atrakcyjna to „Czas na zmiany”, która ma szansę zainspirować użytkowników Playera do zmiany swojego otoczenia, a może nawet życia! Na liście jej tytułów znajdą się: najnowszy program Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej „Razem odNowa”, „Kanapowczynie”, głośne reality show „Nasi w mundurach” czy serial reality „Życie na kredycie”. A na deser Magda Gessler w akcji, czyli najnowszy sezon programu najpopularniejszej restauratorki w kraju.

Pięć nowych kolekcji już od 1 lipca tylko w Playerze w strefie bez opłat!

Kontakt

Marcin Godlewski

Lady Love, Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Player