Gramy o awans! Mecze Industrii Kielce i Orlen Wisły Płock w play-off Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1

26 marca 2024

Przed nami pierwsze mecze fazy play-off Ligi Mistrzów. W środę Industria Kielce zmierzy się na wyjeździe z GOG, a w czwartek Orlen Wisła Płock podejmie PSG. Transmisje w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Industria Kielce i Orlen Wisła Płock muszą walczyć o awans do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów w fazie play-off. Mistrzowie Polski, którzy zakończyli zmagania w grupie A na czwartym miejscu, zmierzą się w dwumeczu z duńskim zespołem GOG, który zajął piąte miejsce w grupie B. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w środę w Danii. Transmisja z komentarzem Piotra Karpińskiego i Iwony Niedźwiedź od 18:40 w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze. Rewanż odbędzie się tydzień później w Hali Legionów w Kielcach.

Przed jeszcze większym wyzwaniem stają zawodnicy Orlen Wisły Płock. Nafciarze, którzy zajęli szóste miejsce w grupie B, trafili w fazie play-off na jeden z najsilniejszych zespołów w Europie – PSG. W czwartek o 20:30 w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się transmisja pierwszego meczu. Spotkanie skomentują Krzysztof Bandych i Michał Świrkula, a wydarzenia w hali w Płocku relacjonować będą Łukasz Lasia i Michał Zołoteńko. O 18:40 Eurosport 1 pokaże także węgierskie starcie OTP Bank-PICK Szeged – Telekom Veszprem HC.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Kontakt

Jakub Żychliński

Eurosport