"GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM" - filmowy hit prosto z kina już od 14 maja w wypożyczalni Playera!

14 maja 2024

Player przygotował kolejną gratkę dla filmomaniaków. Już od 14 maja będą mogli obejrzeć najnowszy hit kinowy – „Godzilla i Kong: Nowe Imperium” – w zaciszu swojego domu za pośrednictwem „Wypożyczalni Playera”. Tytuł podbił już serca widzów w kinach, zarabiając ponad 500 milionów dolarów.

„Wypożyczalnia Playera” z tygodnia na tydzień rośnie w siłę, wzbogacając się o kolejne gorące hity prosto z kina oraz produkcje, które nigdy się nie starzeją i za każdym razem wzbudzają w widzach tak samo silne emocje. Tym razem do kolekcji Playera – zaledwie kilka tygodni po swojej światowej premierze – trafi film „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Tytuł zadebiutuje w bibliotece serwisu już 14 maja.

W produkcji „Godzilla i Kong: Nowe imperium” walka gigantów trwa! Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

„Wypożyczalnia Playera” to bogata oferta składająca się z ponad 1000 tytułów. Znajdują się w niej tytuły, często kilka tygodni po swojej kinowej premierze oraz pozycje już znane i lubiane od najlepszych dostawców treści, których nie można przegapić, np. „Barbie”, „Zielona granica”, seria filmów z „Harry Potterem”, „Mission Impossible. Dead Reckoning”, „Top Gun. Maverick”, wszystkie części „After”, „Wonka”, czy „Aquaman i Zaginione Królestwo”.  

„Godzilla i Kong: Nowe Imperium” już od 14 maja w "Wypożyczalni Playera".

Kontakt

Marcin Godlewski

Lady Love, Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Player