Film „Godzilla i Kong: Nowe imperium” już dostępny na platformie Max!

4 lipca 2024

Światowy hit kinowy „Godzilla i Kong: Nowe imperium” od dzisiaj jest dostępny w Max. W serwisie można obejrzeć też pozostałe filmy z MonsterVerse.

Walka gigantów trwa! Tytułowi bohaterowie filmu „Godzilla i Kong: Nowe imperium” zmuszeni są stawić czoło kolosalnemu i nieodkrytemu zagrożeniu kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Produkcja zgłębia historię Godziili i Konga, ich początki oraz tajemnice. Jednocześnie film ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Obsada: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns i Fala Chen.

Twórcy: Na czele ekipy filmowców jeszcze raz staje reżyser Adam Wingard. Scenariusz napisali Terry Rossio, Simon Barrett i Jeremy Slater na podstawie pomysłu Rossio & Wingarda & Barretta, którzy oparli się na postaci Godzilli (jej właścicielem i twórcą jest TOHO Co., Ltd.). Producentami obrazu są Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni i Brian Rogers. Producentami wykonawczymi są Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno i Kenji Okuhira. Wingard ponownie współpracuje z operatorem Benem Seresinem, scenografem Tomem Hammockiem, montażystą Joshem Schaefferem i projektantką kostiumów Emily Seresin. Autorami muzyki są Tom Holkenborg i Antonio Di Iorio.

Pełna lista tytułów z MonsterVerse dostępnych w serwisie Max:

  • Godzilla (2014) – Pełna zapierających dech w piersiach efektów specjalnych historia Godzilli - przerażającego potwora, który symbolizuje japońskie lęki i kompleksy.
  • Kong: wyspa czaszki (2017) – Grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga i w efekcie musi walczyć o przetrwanie.
  • Godzilla II: Król potworów (2019) – Godzilla powraca, aby zmierzyć się z innymi gigantycznymi istotami w walce o dominację nad światem. 
  • Godzilla vs. Kong (2021) – W widowiskowe starcie dwóch mitycznych gigantów, którzy stają ze sobą do zaciekłej walki. Jej wynik może postawić dalszy los świata pod znakiem zapytania.
  • Godzilla i Kong: Nowe imperium (2024) – Godzilla i Kong stają w obliczu kolosalnego zagrożenia ze strony nowych przeciwników i robią wszystko, aby ich powstrzymać.

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Maria Majer

Food Network, Discovery Life, TLC, TVN Turbo, Warner TV, Platforma Max