Dzień Dziecka w "Dzień Dobry TVN"

31 maja 2024

Już w najbliższą sobotę z okazji Dnia Dziecka na widzów "Dzień Dobry TVN" czeka wyjątkowe wydanie programu. Do Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Damiana Michałowskiego dołączą mali prowadzący, którzy zostaną tego dnia gospodarzami programu.

W sobotę „Dzień Dobry TVN” przejmują dzieci! Cały program poprowadzą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski razem z małymi pomocnikami. Program realizowany będzie w studiu oraz Mini City w Warszawie, gdzie na zwiedzających oprócz licznych atrakcji czekać będą Krzysztof Skórzyński i Gabi Drzewiecka. 

W programie również spotkanie z Panem Tik Takiem, Ciotką Klotką i Fasolkami, czyli sentymentalna podróż do lat dzieciństwa dla dorosłych widzów. Wśród gości pojawią się również: współczesna idolka młodego pokolenia Julia Żugaj oraz aktorzy, którzy swoją przygodę w „Na Wspólnej” zaczynali jako dzieci: Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. 

Nie zabraknie poruszających wywiadów m.in z jedną z najlepszych polskich siatkarek Malwiną Smarzek czy Pawłem Delągiem, który zdradzi swoją poza zawodową pasję.

Wyjątkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" z okazji Dnia Dziecka już w sobotę 1 czerwca o 7:45 na antenie TVN.

Kontakt

Katarzyna Michalak

Max, Top of the Top Sopot Festival, Odwilż, Dzień Dobry TVN, Top Model, Łowcy skór