Dokument „Spacey: Bez maski” już dostępny w HBO Max!

14 maja 2024

„Spacey: Bez maski” opowiada historię jednego z najpotężniejszych i najbardziej szanowanych aktorów na świecie. Dwuodcinkowy film dokumentalny już od dzisiaj można oglądać w serwisie HBO Max. 

„Spacey: Bez maski” to spojrzenie na człowieka, który niegdyś był jednym z najbardziej podziwianych i szanowanych aktorów na świecie, ale całe jego życie legło w gruzach, kiedy został oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne.

W 2023 roku w procesie w Wielkiej Brytanii Spacey został uniewinniony od zarzutów popełnienia przestępstw seksualnych przeciwko czterem mężczyznom.

Dokument zawiera niepublikowane dotąd wywiady, analizuje życie Kevina Spaceya od dzieciństwa, poprzez pierwsze sukcesy na Broadwayu, aż po zyskanie międzynarodowej sławy. 

Film pokazuje także rozmowy z niezwiązanymi wcześniej z tą sprawą mężczyznami, którzy dopiero teraz odważyli się mówić o swoich doświadczeniach ze znanym aktorem. 

Twórcy: reżyseria i produkcja: Katherine Haywood. Producenci wykonawczy: Dorothy Byrne i Mike Lerner. Produkcja: Roast Beef Productions we współpracy z All3 Media International. Roast Beef Productions to nominowana do Oscara firma produkcyjna stojąca za takimi filmami jak „The Square”, „Hell and Back Again”, „Pussy Riot: Modlitwa punka” i „Who is Ghislaine Maxwell”.

Oba odcinki dokumentu „Spacey: Bez maski” są już dostępne  w serwisie HBO Max.

 

Czytaj też: MAX stawia na dokumenty. Trzy mocne tytuły już tym roku w serwisie!

Kontakt

Joanna Lichosik - Białoń

Max, HBO, Cinemax, Totalne remonty Szelągowskiej, TVN Style, HGTV, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, Animal Planet, DTX, ID


Maria Majer

Food Network, Discovery Life, TLC, TVN Turbo, Warner TV, Platforma Max