"DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA" - kinowy megahit z Timothée Chalametem już od 16 kwietnia w Playerze!

17 kwietnia 2024

Loading the player...

Biblioteka "Wypożyczalni Playera" nieustannie powiększa się o kolejne hity prosto ze srebrnego ekranu. Tym razem na filmomaniaków w serwisie czeka największy sukces kinowy ostatnich tygodni - "Diuna: Część druga"! Obraz już zyskał tytuł najbardziej kasowej amerykańskiej premiery w 2024 r. i do dziś zarobił prawie 600 milionów dolarów na całym świecie. W samej Polsce przyciągnął do kin już niemalże 1,7 miliona widzów. Teraz megaprodukcja od Warner Bros. Discovery rozpoczyna swoje drugie - streamingowe życie w Playerze! 

Player nie zapomina o fanach kina, którzy wolą oglądać filmowe hity w zaciszu własnego domu. Specjalnie z myślą o nich stworzył "Wypożyczalnię Playera", która nieustannie rośnie w siłę i wzbogaca się o kolejne tytuły. Ostatnio były to: "Biedne istoty", "Pszczelarz" czy animacja "Życzenie". 16 kwietnia do kolekcji dołączył kolejny megahit z Timothée Chalametem w roli głównej - "Diuna: Część druga", którego budżet produkcji - 190 mln. dol. - zwrócił się już w weekend otwarcia. 

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie "Diuna: Część druga." Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna ze wzbogaconą obsadą gwiazd z całego świata. Film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021 roku.

"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

W Playerze dla wszystkich mały przedsmak filmowej uczty - 10 minut filmu "Diuna: Część druga" całkowicie za darmo! 

"Diuna: Część druga" już od 16 kwietnia w "Wypożyczalni Playera" w najniższej cenie na rynku!

 

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player