"CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT" - pierwszy taki program rozrywkowy w polskiej telewizji już od 5 marca tylko w TVN!

21 lutego 2024 - Ostatnio zaktualizowany 27 lutego 2024

Czas na Show, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Wiosną scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara - sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną Królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury - Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. W zmaganiach uczestników wesprze prowadząca program, prawdziwy wulkan energii - Mery Spolsky. Będzie kolorowo, cekinowo, brokatowo, po prostu, wystrzałowo! Nowy program "Czas na Show. Drag Me Out" już od wtorku 5 marca o 21:35 tylko w TVN! 

Zjawiskowy „Czas na Show. Drag Me Out”, to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji. Program zagwarantuje świetną zabawę w studio i, przede wszystkim, przed ekranami.„Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć Tomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia. A także zobaczymy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie „ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności.  Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

W gronie mentorek, które będą przygotowywać uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę, znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce - HimeraGąsiuShady LadyCiotka OffkaAdelon i Twoja Stara. Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal począwszy od kostiumu na całym występie kończąc.

Z kolei piosenkarka i aktywistka, barwny ptak polskiej sceny muzycznej i prowadząca program "Czas na Show. Drag Me Out" - Mery Spolsky - rozgrzeje publiczność w studio do czerwoności, a także wesprze uczestników i ich Mentorki podczas przygotowań do występów. 

“Czas na Show. Drag Me Out.” to kolejny format wpisujący się w wartości TVN Warner Bros. Discovery, promujący różnorodność i inkluzywność. Firma od lat uwrażliwia widzów na poszanowanie potrzeb każdego człowieka, tolerancję, uważność i edukuje. Na przestrzeni ostatnich lat tematyka DEI (Diversity, Equality & Inclusion) obecna była w wielu projektach - od programów rozrywkowych (np. “Prince Charming”) po tytuły fabularne (“Kontrola”, “Pajęczyna” czy “Listy do M.”). Z dumą będziemy kontynuować tą misję, wspierając społeczności LGBTQ+.Program „Czas na Show. Drag Me Out” zadebiutuje w wiosennej ramówce TVN w paśmie wieczornego prime-time’u.

Partnerem programu są NYX Professional Makeup oraz YES. 

NYX Professional Makeup to nowoczesna marka kosmetyczna, która nie tylko podąża za najnowszymi trendami w makijażu, ale także aktywnie wspiera różnorodność i wyrażanie siebie, czym zjednuje sobie lojalnych fanów z całego świata. Marka stanowi inspirację dla społeczności internetowych entuzjastów, artystów i pasjonatów makijażu. NYX Professional Makeup angażuje się we wspieranie różnorodności poprzez promowanie wartości równości i akceptacji. Dzięki temu jest głosem dla tych, którzy pragną wyrażać siebie bez żadnych ograniczeń.

Marka YES od lat jest zaangażowana w promowanie wartości otwartości i akceptacji różnorodności. Poprzez wspieranie sztuki drag, YES chce pokazać, że docenia i celebruje różne formy wyrazu osobistego. YES to firma progresywna i nowoczesna, która stoi na straży równości i inkluzywności. YES chce również nawiązać dialog z szerszym gronem odbiorców, docierając do osób ceniących kreatywność i odwagę w byciu sobą. Tym samym, YES wyraża solidarność z mniejszościami i aktywnie wspiera walkę z dyskryminacją, co wpisuje się w jej długoterminową strategię.

"Czas na Show. Drag Me Out" - nowy zjawiskowy program już od wtorku 5 marca o 21:35 tylko w TVN i Playerze!

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player