"CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT": Pierwsze łzy w programie!

2 kwietnia 2024

Loading the player...

Rytm kolejnego odcinka wyznaczy najbardziej gorące uczucie. Drag Mentorki wraz ze swoimi podopiecznymi przygotują występy do największych hitów muzycznych o miłości. Jedna z interpretacji poruszy do tego stopnia serca jury, że pojawią się pierwsze w programie łzy wzruszenia! Nie uchronią one jednak jednej z par przed odpadnięciem z programu. Premierowa odsłona "Czas na Show. Drag Me Out" już we wtorek 2 kwietnia o 21:35.

Odcinek 4.

W najnowszym odcinku „Czas na Show. Drag Me Out” emocje jeszcze nie opadły po ostatnim tygodniu. Wówczas to rozpoczęła się prawdziwa gra o wszystko i jeden z duetów musiał pożegnać się z programem. Decyzją jury byli to Tadeusz Mikołajczak vel. Lady Tade oraz Adelon.

W kolejnym tygodniu walka staje się jeszcze bardziej zacięta. Na polu bitwy zostało już tylko pięć duetów. A każdy z nich marzy o głównej nagrodzie – złotych diademach. Tym razem Drag Queens i ich podopieczni będą musieli zmierzyć się z uczuciem, które od wieków inspiruje Artystów na całym świecie. To miłość! Po raz pierwszy w programie poleją się łzy. Prawdziwe łzy wzruszenia odbierające mowę. Który duet dotknie serc jury i widzów? Czy Tomasz Karolak osiągnie nieosiągalne – odnajdzie w sobie diwę sceny muzycznej? Rekwizyt – czy praca z nim pomoże, a może zaszkodzi jednej z par? Ale miłość to przede wszystkim emocje i doświadczenia na niej zbudowane. Odcieni miłości jest wiele. Które z nich towarzyszą naszym uczestnikom i ich Mentorkom, a także napędzają ich do działania?

Żarty się skończyły na dobre. Nowy odcinek to także kolejne bolesne pożegnanie z jedną z par. Z którą? O tym jak zawsze zadecyduje jury – Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Premierowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" już we wtorek 2 kwietnia o 21:35 tylko w TVN i Playerze!

 

Kontakt

Marcin Godlewski

Czas na Show. Drag Me Out, Klara, Lipowo. Zmowa milczenia, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Uwaga!, Superwizjer, Co za tydzień, Ślub od pierwszego wejrzenia, Player